Graag herimport bijgebouwtje (BAG 0014100022188397).
Anders ligt het straks half in de vijver die ik daar aan het graven ben
Gedaan; hoewel de creatieve locator wel wat gebruiksvriendelijker had gekundā¦
Klaar!
Heb het gebouwtje wat ZO-waarts geduwd.
Mijn dank, Martin. Kan ik verder graven.
GeĆÆmporteerd uit de BAG en gemerged met bestaand gebouw. Van gebouw adresgegevens verwijderd
Weer wat geleerd
GeĆÆmporteerd uit de BAG en gemerged met bestaand gebouw. Van gebouw adresgegevens verwijderd
Bedankt!
Bestaat dit adres nog: https://www.openstreetmap.org/node/2783673034
In de BAG viewer staat naamgeving ingetrokken, het adres ligt niet meer aan de desbetreffende straat maar in een nieuwbouwwijk (Sterrenberglaan)
Inmiddels opgelost. Volgens een anonieme tipgever bestaat dit adres niet meer:
http://www.openstreetmap.org/note/928300#map=19/52.11471/5.27365&layers=N
Verzoek tot import:
- Schoemakersplantage, Delft: Volledige blok tussen Kersenbergenstraat en De Booijstraat.
- Tuinen van Sion, Rijswijk-Buiten: Van der Venstraat 47 t/m 57 en Metelerkampstraat 77 t/m 89
- Parkrijk, Rijswijk-Buiten: Laan van 't Haantje 41 t/m 63 en Parelgrasstraat 1 t/m 19 en 2 t/m 18 (beide zijden van de straat)
- Eilanden van Sion, Rijswijk-Buiten: Menagerie 1 t/m 17, Boomgaard 1 t/m 5 en Wildbaan 1 t/m 15 en 2 t/m 20
- Warmoestuin, Rijswijk-Buiten: Warmoestuin 4 t/m 14 en 50 t/m 56
- Anna van Hogendorpstraat 59, Rijswijk
Sommige panden staan nog in de BAG als ābouwvergunning verleendā, maar alle panden die ik hier heb genoemd zijn al ver in aanbouw of zelfs al bewoond.
Alvast bedankt!
Verzoek tot import:
- Schoemakersplantage, Delft: Volledige blok tussen Kersenbergenstraat en De Booijstraat.
- Tuinen van Sion, Rijswijk-Buiten: Van der Venstraat 47 t/m 57 en Metelerkampstraat 77 t/m 89
- Parkrijk, Rijswijk-Buiten: Laan van 't Haantje 41 t/m 63 en Parelgrasstraat 1 t/m 19 en 2 t/m 18 (beide zijden van de straat)
- Eilanden van Sion, Rijswijk-Buiten: Menagerie 1 t/m 17, Boomgaard 1 t/m 5 en Wildbaan 1 t/m 15 en 2 t/m 20
- Warmoestuin, Rijswijk-Buiten: Warmoestuin 4 t/m 14 en 50 t/m 56
- Anna van Hogendorpstraat 59, Rijswijk
Sommige panden staan nog in de BAG als ābouwvergunning verleendā, maar alle panden die ik hier heb genoemd zijn al ver in aanbouw of zelfs al bewoond.
Alvast bedankt!
In behandelingā¦
edit: Boomgaard 1-3 niet gevonden
Graag een update van de volgende lokaties:
Laan der Winden/De Ontdekking Amersfoort https://osm.org/go/0E6nYyS8Zā?layers=N&m=
Trekvogelweg, Amersfoort https://osm.org/go/0E6nhBojVā?layers=N&m=
Monshouwerlaan, Hoevelaken https://osm.org/go/0E6tBbB3W?layers=N&m=
Ossenkamp, Amersfoort https://osm.org/go/0E6nn39Kh?layers=N&m=
Goldsmidtstraat, Nijkerkerveen https://osm.org/go/0E6tWyBF5?layers=N&m=
Graag een update van de volgende lokaties:
Laan der Winden/De Ontdekking Amersfoort https://osm.org/go/0E6nYyS8Zā?layers=N&m=
Trekvogelweg, Amersfoort https://osm.org/go/0E6nhBojVā?layers=N&m=
Monshouwerlaan, Hoevelaken https://osm.org/go/0E6tBbB3W?layers=N&m=
Ossenkamp, Amersfoort https://osm.org/go/0E6nn39Kh?layers=N&m=
Goldsmidtstraat, Nijkerkerveen https://osm.org/go/0E6tWyBF5?layers=N&m=
In behandeling
edit: gedaan, m.u.v. het laatste adres. Daar staat alles nog under construction en zijn de gebouwen nog niet ingemeten, want de zichtbare fundamenten zijn verschoven
Bedankt Martin. Dat laatste komt me bekend voor, bij een ander deel van Nijkerkerveen duurde het meer dan een jaar voordat ze de boel hadden geupdate.
Hier een link naar die straat: https://www.mapillary.com/map/im/TUb_e8g6JeCaEEdWy9ysdQ
En dit laat de bag zien:
BAG-verzoek:
Nieuwbouw Alkmaar Vroonermeer-Noord
Veertakker
1-23 adressen
2-12 nieuwbouw
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65683&mlon=4.77115#map=18/52.65683/4.77115
Laan van Bergama
3/5/9/11 nieuwbouw
4/6/8/10/12/14 nieuwbouw
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65707&mlon=4.77190#map=18/52.65707/4.77190
Mijn dank!
BAG-verzoek:
Nieuwbouw Alkmaar Vroonermeer-NoordVeertakker
1-23 adressen
2-12 nieuwbouw
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65683&mlon=4.77115#map=18/52.65683/4.77115Laan van Bergama
3/5/9/11 nieuwbouw
4/6/8/10/12/14 nieuwbouw
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65707&mlon=4.77190#map=18/52.65707/4.77190Mijn dank!
In behandeling!
[edit] geĆÆmporteerd. Ik neem aan dat de panden en schuurtjes er staan; ik heb de status construction eraf gehaald.
Je kunt evt zelf nog building=house maken van de huizen en shed voor de schuurtjes
Check ook even de ligging van de wegen en parkeerplaatsen tov da gebouwen; mogelijk niet goed uitgelijndā¦
Graag herimport panden Weespad 34 t/m 40, Ooltgensplaat, wegens handmatige wijzigingen door een nieuwe mapper.