Zou iemand de panden aan de Gustav Mahlerlaan kunnen importeren? OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.33657/4.87095&layers=N
Ook aan de Boelelaan 1111 is een pand in aanbouw: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.33465/4.86390&layers=N
Bedankt!
Mahler gedaan (construction)
Boelelaan staat (niet volledig) in de BAG. Geen actie gedaan.
ligfietser
(Ligfietser)
March 19, 2017, 10:34am
2225
Waar kan ik de plugin downloaden?
de_vries
(de vries)
March 19, 2017, 11:14am
2226
Die kan je niet downloaden, maar de info die je zoekt vindt je hier: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=55586
ligfietser
(Ligfietser)
March 19, 2017, 11:23am
2228
Ok, pm verzonden naar Johan
EstherH
March 19, 2017, 1:55pm
2229
Graag import van Schoolweg 2 en 3A t/m 3H in Ouderkerk aan de Amstel.
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=121879.00861736&geometry.y=478486.7026165&zoomlevel=6
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.29358/4.90132&layers=N
Let er even op dat er in de BAG gebouwen overlappen omdat een gebouw uit 1965 er onterecht nog in staat (“sloopvergunning verleend”).
(Tevens worden er aan de zuidkant van de Schoolweg woningen gebouwd, maar die zijn nog niet af. Daar heb ik een note voor aangemaakt.)
Alvast bedankt
Leonmvd
(Leonmvd)
March 19, 2017, 3:30pm
2230
GEdaan: graag even checken
ArjanO
March 20, 2017, 11:16am
2233
ligfietser
(Ligfietser)
March 20, 2017, 12:28pm
2234
Mag ook in 't Nederlands hoor. Gebouwen geupdate, staan nog op construction dus zelf aanpassen. Je moet ook de shapes weghalen/aanpassen die er al lagen. Deze kan bv weg https://www.openstreetmap.org/way/222765384 maar waar de naam op hoort kan ik niet beoordelen.
Fagixer
March 20, 2017, 3:23pm
2235
Geïmporteerd.
gaarne pedestrian area aanpassen; overlapte met gebouwen
EstherH
March 21, 2017, 11:13am
2239
Ik zie eigenlijk geen verschil met voorheen. Weet je wel zeker dat je je wijzigingen gecommit hebt?
H’m: dan is er misschien iets fout gegaan. Ik zal het nagaan, maar niet voor donderdagavond. Wellicht pikt iemand anders het op
Inmiddels update verricht.
Dankjewel. Zat wat te worstelen met de combinatie laatste versie JOSM en BAG-update, denk ik.