Voor aanmelden, zie hier https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=55586
Het probleem speelt overal in wisselende kwaliteit.
Voor aanmelden, zie hier https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=55586
Het probleem speelt overal in wisselende kwaliteit.
Het lijkt erop dat hierbij onbedoeld de adresnode van nummer 15 is verwijderd.
Nog een aantal
Martin Borsje: EstherH:Kleinigheidje: graag (her-)import van De Pirken 15 in Leusden. De uitbouw bevindt zich aan de noordkant, niet de zuidkant.
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=158100.79718643&geometry.y=461293.22650344&zoomlevel=7
OSM: http://www.openstreetmap.org/note/853356#map=19/52.13974/5.43259&layers=NAlvast bedankt
Gedaan
Het lijkt erop dat hierbij onbedoeld de adresnode van nummer 15 is verwijderd.
Hersteld. Bedankt voor de tip!
Martin
Hier https://www.openstreetmap.org/changeset/46718954#map=17/52.73420/5.88528
heeft een beginnende mapper een gebouw zelf ingetekend. Wellicht beter BAG import.
Hier https://www.openstreetmap.org/changeset/46718954#map=17/52.73420/5.88528
heeft een beginnende mapper een gebouw zelf ingetekend. Wellicht beter BAG import.
update verricht
Bedankt voor het toevoegen van de woningen in Aalsmeer.
Verzoek om de nieuwe woningen aan de Ringdijk Bovenkerkerpolder 13 en 14 toe te voegen
0362100003297168 en 0362100003297172 en 0362100003297170
de middelste is het garage gebouw voor de twee woningen.
Heb reeds de oude woningen die er stonden verwijderd.
Ze staan nog op Bouw gestart, maar de woningen zijn reeds bewoond.
Alvast bedankt.
Nieuw gebouwtje in park te Winsum.
En even ten Z ervan is bij de boerderij (Medenerlaan 1) zo te zien een stal bijgekomen.
Nieuw gebouwtje in park te Winsum.
En even ten Z ervan is bij de boerderij (Medenerlaan 1) zo te zien een stal bijgekomen.
Ik heb een gebouwtje geïmporteerd en een driehoekig gebouwtje met overlap weg gehaald.
Prima en dank, Dick.
Ik heb schoolgebouw v.Pallandtlaan 5/7 te Coevorden moeten wissen, aangezien een nieuwe mapper hier wat al te enthousiast bezig is geweest.
Graag herimport.
Ik heb schoolgebouw v.Pallandtlaan 5/7 te Coevorden moeten wissen, aangezien een nieuwe mapper hier wat al te enthousiast bezig is geweest.
Graag herimport.
gebouw staat er weer op
Dank, Commodoortje. Zou je ook nog dat kleine bijgebouwtje vlak ten NO ervan opnieuw willen doen?
Dank, Commodoortje. Zou je ook nog dat kleine bijgebouwtje vlak ten NO ervan opnieuw willen doen?
Ook deze staat er weer op
Thanks!
Nog een aantal verzoekjes:
Rozenstraat Haarlem: https://www.openstreetmap.org/note/923887
Het hele wijkje rondom de Mies Noltelaan: https://www.openstreetmap.org/note/920248
Woning aan de Zuid Schalkwijkerweg: https://www.openstreetmap.org/note/918958
Woning in aanbouw aan Elzenhage: https://www.openstreetmap.org/note/920242
Een startende mapper heeft hier zelf een gebouw ingetekend. Graag BAG import https://www.openstreetmap.org/changeset/46810716
Hierbij een verzoek om twee ontbrekende panden van Vitens te importeren. De tags van de volgende node mag op het adres geplakt worden.
https://www.openstreetmap.org/node/4732449345#map=19/52.51693/6.19737
Hierbij een verzoek om twee ontbrekende panden van Vitens te importeren. De tags van de volgende node mag op het adres geplakt worden.
https://www.openstreetmap.org/node/4732449345#map=19/52.51693/6.19737
Staat erin
Dat is snel, bedankt!