Отож, це таки доволі корисна штука. Хоча місцями трохи кривувата, але це значно краще аніж нічого.
Дякую за інфу.
ВАУ! СУПЕР!!!
Якість просто бомбезна.
Кадастр й надалі планує тримати ці тайли в себе? чи треба викачати? Про всяквипадок?
Судячи по заміні залізничного мосту на Дарниці - знімки десь в районі 20-26 квітня 2014 року.
Як Ж чуяв що треба викачати 21 масштаб… а тепер всьо… тільки 17
пссц
Ніяк не можу відійти від роздратування… ну прекрасний же 21й зум, просто унікальна зйомка, і от сьогодні хотів же поставити на викачку… і на тобі немає, хоча ж вчора ще було!!! Агрррр!
Так, це справді сумно. Але можливо хтось уже раніше це викачував, я здається у неті десь на це вже натрапляв.
Це ж, мабуть, у них десь лежить, чи лежав, на всю Україну 21 зум… Шкода, що відключили, у Києві я встиг тільки Парк ДШК трошки замапити.
в них полюбому в такому зумі вся Україна. Але на старті кадастрової мапи тайли всеодно були 17го максимум, але без вотермарку ДЗК. Я тоді встиг викачати північ житомирської області (благо 17й зум). А тут потаємно думав що прикриють, але не так швидко то. Встиг помапити тільки метрополітенівські депо. А так всю б залізницю можна було б детально промапити, хоч на чомусь би зрівнялись з осмерами Європи.
Але загальна Україна року 2011го, Київ - 2014го. Навряд вони тільки Київ перезнімали. Значить вся Україна також можливо скоро буде 2014 року.
В масштабі 1:2000 ДГК використовує в внутрішній системі, на публічку віддає гірший масштаб мабуть через гіпотетичну надмірну нагрузку на тайловий сервер (бо й так ближче до обіду і після часто бува важко працює).
Вони можуть відкрити знов 21й зум, скажімо о 2й ночі, щоб ми його викачали, а далі хай знову встановлюють 17й?!
Написав в саппорт:
Ви
Доброго дня, чи не могли ви повернути шар Ортофотоплани (м. Київ) з більш високою роздільною здатністю? Це просто унікальна зйомка Києва яка набагато краща за гуглівську і не використовується у всій своїй красі. Але на теперішньому масштабі вона навіть гірша за гуглівську.
На Публічній кадастровій карті відображається той масштаб, який було закладено у технічному завдані. Це оптимальний варіант по співвідношенню росподільна якість (для відображенні ділянок на місцевості) та об’єму трафіку.
Чи є сенс далі просити повернути на наступні вихідні короткостроково 21й зум, чи це все буде сильно “підозріло” на рівні офіційного саппорту?
Можна написати запит, щоб вам (персонально) вислали архів з тайлам високої якості
Відповідно до закону про Про доступ до публічної інформації (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2939-17) його повинні надати (оприлюднити)
Дякую. Так і зроблю.
Але, вони ж теоретично можуть сказати що там 21го зуму зроду не було і на тобі 17й як так просиш.
І друге, якщо таки це спрацює, так можна отримати і зйомку 2012року в 21 зумі. Бо в них він точно є.
Дякую. Так і зроблю.
Але, вони ж теоретично можуть сказати що там 21го зуму зроду не було і на тобі 17й як так просиш.
І друге, якщо таки це спрацює, так можна отримати і зйомку 2012року в 21 зумі. Бо в них він точно є.
Хм… напевне не все одразу, щоб вони бува не заперлися проти.
Було б круто якби вони виклали якісний зум десь на торрент - і сервери б не парилися нагрузкою, і людям добре
Покажіть в кого є семпл цього 21-го зума. А то теж жаба давить. На торентах тільки 6-16((
Покажіть в кого є семпл цього 21-го зума. А то теж жаба давить. На торентах тільки 6-16((
в мене є залізничний міст на північне півкільце біля Дарниці і трошки біля ТЧ1 Київ пас в сас планеті.
і багато чого в JOSMі
Доречі якось можна кеш JOSM перетворити в тайли?
PS Мій запит на публічну інформацію в кадастр сьогодні матонув 5й день… поки відповіді немає.
Телефонував до них на тижні… запит через їх онлайн форму до офіційних осіб “не дійшов”. Не зареєстрований і т.і. у вівторок написав, по їхньому ж проханню, на e-mail. Побачимо чи в такому випадку буде результат.
Прийшла відповідь… сьома вода на киселі…