Хтось знає, що сталося із цим варіантом кадастрової мапи? Там була ціла купа корисних шарів, а також прекрасне оформлення. Буде дуже сумно, якщо навіть ресурс із кадастровою картою в Україні не виживе, як багато інших державних сайтів (сайт ПЗФ, сайт по екології Полт.обл. тощо).
Схоже, що просто закрили для неавторизованих користувачів.
Ні, це інша карта. Ось тут в вікі є два посилання, я користувався другим, бо там вибір шарів та оформлення були набагато кращі.
Ось знайшов таке http://mkk.kga.gov.ua/
Для киян буде корисно.
До речі, усі ці шари можна додати в джосм
вул Хмельницького Богдана, вул. Франка Івана, бульв. Шевченка Тараса…
Так что у нас не всё так плохо!
Тут усе зручно по шарах включається:
А ось і дані ArcGIS http://mkk.kga.gov.ua/proxy.ashx?http://192.168.0.2:6080/arcgis/rest/services/Maps/Kiev_10k_dynamic/MapServer/
Але обережно, вони використовують проксі на свому сервері, треба постійно змінювати посилання.
Хто знає, як витягати вектор через query, відізвіться.
Зробив також шари для SASPlanet http://rghost.net/6kPNXDCW4
Можно ли использовать данные с сайта
http://www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta ?
Конкретно интересует геометрия некоторых участков.
Кстати, есть ли сайт ПКК с большим количеством функций, чем этот?
Кстати, есть ли сайт ПКК с большим количеством функций, чем этот?
Був такий, але його закрили http://212.26.131.151/kadastrova-karta
А взагалі можна, тільки обережно, бо шар кадастру трохи зміщений:
Можно ли использовать данные с сайта
http://www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta ?
Конкретно интересует геометрия некоторых участков.
Ми і раніше вважали, що можна, оскільки закон про авторське право говорить про те, що на дані зібрані держслужбами не розповсюджується його дія, та сьогодні Верховна Рада почала розглядати і проголосувала у першому читанні якись законопроект №2171 “Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до публічної інформації у формі відкритих даних”, в якому однозначно прописано, що [в тому числі] “матеріали генеральних планів населених пунктів і детальних планів території” є відкритими даними і “Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, в тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.”
Можливо зараз законність копіювання з кадастрової карти не так однозначно прописана, але найближчим часом буде однозначніше.
UkrainianZombie, dudka,
Спасибо.
Напишу в тег source=* пакета правок ссылку на этот сайт.
Я помиляюсь, чи сайт публічного кадастру використовує дані OSM (застарілі) в якості оглядової мапи?
Я помиляюсь, чи сайт публічного кадастру використовує дані OSM (застарілі) в якості оглядової мапи?
Зашёл сейчас на сайт http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta посмотреть.
По моим наблюдениям, только на одном зуме, а именно на масштабе 1 : 34K, используются устаревшие данные OSM. Причём это их собственный рендерер, который не рисует здания-мультиполигоны (например, с “дыркой” внутри).
На всех остальных зумах - не OSM точно.
улицы и дома на максимальном зуме точно взяты из OSM, но при этом никаких упоминаний про OSM я не наблюдаю.
улицы и дома на максимальном зуме точно взяты из OSM
На предпоследнем (масштаб 1 : 34К, масштаб написан в правом нижнем углу).
но при этом никаких упоминаний про OSM я не наблюдаю.
Я тоже не нашёл.
Вроде убрали
Доброго дня! Цікавить такий момент, як можна проглядати вулицю і номер будинку без перевірки Каптчі? Можливо є обхідні шляхи для вирішення цього питання. Дякую.
Доброго дня! Цікавить такий момент, як можна проглядати вулицю і номер будинку без перевірки Каптчі? Можливо є обхідні шляхи для вирішення цього питання. Дякую.
Ніяк не можна, вони ж не даремно взяли всі твої особисті дані перед наданням доступу до цієї інформації, сам сиджу клацаю, і чим більше запитів, тим складніше Каптча починає перевіряти, але те що для ділянок можна отримати вулицю і номер будинку уже великий плюс, а то всі села району об’їхати не дуже якось, і люди живучи в селі часто навіть не знають назву вулиці))))
Інструкції підключення у JOSM не працює. Як всеж таки на даний момент підключити кадастр напряму без SAS.
wms[17]:http://212.26.144.110/geowebcache/service/wms?SERVICE=WMS&FORMAT=image/png&TRANSPARENT=TRUE&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&LAYERS=kadastr&STYLES=&SRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}
Додайте цей рядок в перелік шарів