Не ігнорувати, а тільки показувати назви на карті. Без участі у адресному пошуку. Окрім, звісно, тих “народних” районів, що є suburb.
Ну і щодо навітелівських карт: я буду також іноді конвертувати ще й Полтавську область - http://dimonster.p.ht/
А також згодом деякі інші, де немає “чудес” з кордонами.
Прошу перевірити роботу карт після моєї конвертації. А то щось на емуляторі вони не працюють, а “залізного” навігатора я зараз поки що не маю.
Дивно. Чомусь на карті http://velo.kr.ua/media/osm/Navitel-UA-KH.nm2.zip дорога Гур’їв Козачок - Сотницький Козачок - Одноробівка - Петровське - Івашки - Олександрівка має різний клас: у населених пунктах та на мостах вона жовта, а поза населеними пунктами біла (класом нижче). Хоча у базі ОСМ там начебто всюди tertiary.
Так, мені теж це дуже дивно, це схоже на баг mkgmap, знайдемо причину.
всі питання до авторів стилю cfg-navitel, я там нічого не міняв… В котрий раз пропоную правити папку navitel на гітхабі, якщо буде бажання, дам права, розкладу софт на компі як треба і покажу як користуватись Git і т.д. Бо в мене нема ніякої можливості слідкувати за тими картами, що я викладаю по Навітелу. Або взагалі по іншому зробити - хтось викладає навітелівські файли в ту ж папку на сервері velo.kr.ua, щоб я свою машину по дві-три години не мучав цим osm2mp Ну зручніше ж, коли все в одному місці лежить.
У мене Обухівські Будьонного і Жуковського також не знаходить по першим буквам, але Загребля, Калініна, Каштанову знаходить.
При цьому в Донецьку вулицю Будьонного знаходить по першим буквам.
Сьогодні спробував стару версію GPSmapEdit 1.0.57.3
Довелося для неї робити mp-файли з кодуванням cp1251 замість utf8.
Як не дивно, але сконвертовані старим жпсмапедітом карти нормально запрацювали у Навітелі 3.2.6 під емулятором. Причому розмір файлів nm2 майже не відрізняється від нового жпсмапедіту.
здається, не відображалась нумерація будинків, коли я використовував останній раз, але, можливо, пофіксили. В цілому карта хороша, але в період пікових навантажень простіше згенерувати свою ніж чекати дві-три доби
Оновились конвертації на сайті, спробував вичищати подвійні точки, які заважають конвертації в Навітел, з"явився стовпець цими помилками. Бажаючі можуть пофіксити… http://velo.kr.ua/media/osm/index.html
цими вихідними їздив у похід з цими картами (Garmin). знайшов цікаву особливість: якщо поряд немає доріг, але є річка - навігатор веде по річці.
це особливість карт, чи я не правильно налаштував навігатор? (Etrex 30)
Сайт говорить, що дані за 17 липня - це не зовсім правда. Швидше за все, на сервері щось переїжджало і змінились дати файлів. Спробую сьогодні оновити конвертації
Доброго дня! Користуюсь навігатором Garmin Oregon 550, ця збірка на ньому промальовується з темнозеленим фоном, навіть якщо це не ліс. В сонячну погоду деяких доріг взагалі не видно. Можу викласти скріншоти. Чи є можливість змінити кольорову схему?