Tak, usun i popraw. Nie jet bledem samym w sobie rysowanie sciezek pieszych jednak:
Wektory powtarzaja sie tam co prowadzi do blednego routingu
Os chodnika raczej nie jest 10 cm od sciany budynku tak, jak tam sie zdarza
chodniki nie biegna przez budynki
Chodniki sa w duzym procencie równolegle lub prostopadle do scian budynków.
Napisz uzytkownikowi ze usuwasz, zrób screenshot ze stanu przed poprawka i po poprawce i mu to wyslij.
Nie chodzi o to by komus pokazac ze czegos nie umie, lecz by go czegos nauczyc.
Bede sie staral, jakkolwiek mam klopoty: do wrodzonej dysleksji dochodzi wiek powodujacy ze rece mi sie trzesa jak pisze
Niestety nie moge spelnc prosby o polskie czcionki. W miejscu, z którego pisze nie moge dokonywac zmian w systemie bez poproszenia admina.
Dzis wieczorem wysiadl prad w serwerowni w Londynie i nie mozna bylo pracowac przez pewien czas.
Pracownicy obawiaja sie ze moze jest to spowodowane olimpiada i wiekszym zuzyciem pradu, w zwiazku z czym prace podejma tam chomiki biegajace w kólkach podlaczone pod dynama.
Cześć. Mam pytanie, bo jakoś odpowiedź trudno jest odnaleźć. Korzystam z JOSM i podczas wysyłania zmian pojawiają się ostrzeżenia o braku nazwy ulicy. Zauważyłem, że niektórzy praktykują nazywanie ulic od nazwy miejscowości. Czy ma to sens oraz jest jakoś potwierdzone, aby tak robić? Mnie to drażni, ale osobiście jeszcze nie usunąłem żadnego takiego tagu (ani drogi), a ponieważ spotykam się z coraz większą liczbą takich dróg, to zapytuję, czy nazywać drogi od nazwy miejscowości wszędzie, czy czyścić pozostałości po tych nielicznych, co ponazywali te drogi w tak kuriozalny sposób? Wybaczcie za ilość treści, ale zauważyłem u siebie skłonność do lania wody ;d
Czy zasłony akustyczne wzdłuż dróg tagować jak płot? A może jako mur? W końcu jest to swego rodzaju ściana nie znalazłem na całym forum nic o acoustic shield (tak to się chyba nazywa). Wydaje mi się, że Polska jest po prostu liderem w produkcji owych i za granicami naszego kraju nie ma ich zbyt wiele.
Spytam czy ktos sie nad tym zastanawial.
Juz w latach 80tych stosownano tego typu szyldy w Niemczech, nie wiem, jak gdzie indziej.
W miescinie gdzie mieszkam, tez takie sa.
Pilne pytanie, pewnie zabrzmi to glupio dla was,ale nie amm pojecia jak mam narysowac wezel, zeby potem zrobic ze tego okreg 1 km. jak klikanm na wezel, to moze i rysuje ale nie moge zakonczyc rysowania, przeszukalam opcje, ustwienia, bawienie sie myszka w rozne sposoby…jak dla mnie open street map moze i ma pewne plusy,ale zeby az tak komplikowac zycie… pracuje od 4 latach na autocadzie,gisach i podobnych i z takim bagatelnym problemem sie nie spotkalam…pliss pomozcie:D