Наступного тижня планую побувати у Дніпропетровську. В зв’язку з цим маю дві пропозиції
Думаю що вечорами матиму трохи вільного часу, тож гуляючи вулицями міста міг би заповнити трохи walkingpapers. В районі Гоголя та околицях. Проблема в тому аби потім хтось переніс ті дані зі сканів у мапу
Ну і можна було б зустрітись десь у вечері попити пива-соку-кави десь у затишному місці та побалакати. Влаштувати такий собі маппінг-мітінг
Нарешті моє начальство визначилось з термінами мого відрядження.
Сьогодні вночі виїзжаємо, буду в Дніпропетровську до наступної субботи.
Тому пропоную організуватись наприклад у п’ятницю годин в 7 вечора (або в любий інший день, але домовитись про це хоча б за день ), десь у центрі.
Буду доступний taranov.pavel@пошта на гмейлі або на телефоні 0969293300
1-й кутовий під’їзд - вул. Набережна заводська 213а
2-3-й під’їзди - ж/м Парус 1в
4-й кутовий під’їзд - вул. Набережна заводська 213
5-6-й під’їзди -ж/м Парус 1гд
7-10-й під’їзди - ж/м Парус 1е
далі нумерацію не дослідив (робота триватиме) залишок поки позначив, як «ж/м Парус 1»
будь ласка, гляньте на нього. чому не показуються на мапі номери для цього будинку.
PS. він зібраний із зв’язків, будьте уважні.
UPD. Трохи змінив зв’язки. Один (великий) зв’язок, який включає в себе зовнішні стіни мав теґ building=yes — я у зв’язку його вилучив, лишив лише building:levels=9. Замість цього додав building=yes до кожного із зв’язків, що мали addr:housenumber, сподіваюсь у такому випадку все буде ОК.
UPD1. Спрацювало. Вивід: теґи addr:* треба застосовувати разом із теґом building=yes !
У нас на міському форумі з’явилась тема із запитанням «де знаходиться географічний центр міста?»
От же дійсно цікаво де він є. Я взяв координати мультиполігону, що позначає межі міста та зайшов середнє арифметичне значення довготи та широти — ось і маємо географічний центр http://www.openstreetmap.org/browse/node/1328320076.
Як його позначити?
Поки що позначив як
description = географічний центр Дніпропетровська
name = Географічний центр міста
у формулах А - площа полігону, (сх, су) - центр полігону
Твій алгоритм повертає невірну точку:
якщо, наприклад, західний і південний кордони промальовані точніше (90% точок кордону), а східний і північний менш точно(10% точок кордону), то “середньоарифметичний центр” буде суттєво зміщений на південний захід.
А для чого цей центр позначати окремою точкою? Ви впевнені на 100%, що межі міста в ОСМ відповідають дійсності і не зміняться в майбутньому? Кому треба буде така точка, той візьме актуальні межі міста з ОСМ і сам порахую те, що йому треба.
Звісно все це “Just for fun”. Межі принаймні Дніпропетровська майже на 99.9% відповідають дійсним межам міста (але довершеності немає межі й їх можливо ще уточнювати й уточнювати). Як показує практика, дуже мало людей можуть вирахувати положення точки самотужки :(.
Тож чекаю порад про те як цю точку правильно позначити.
PS
Цікавий факт, я ще раніше помітив що на 18 масштабі в цьому місці є напис «Дніпропетровськ», скільки уважно дивився на дані тут, так нічого і не знайшов. Схоже, що Мапник ставить напис в географічному центрі сам. Але механізм появи цього напису я так і не з’ясував.