Я навіть не знаю чому цей набір змін не відпрацьовується повністю. Адже зв’язок до якого він вносить зміни був створений раніше і до цього все було добре. Зміни показувались нормально.
Так, метро є і воно працює. Хоча це тільки 6 станцій :(. Спробую його позначити на мапі. Вже багато років обіцяють відкрити ще 2-3 станції, але коли це буде - невідомо.
2Upliner
Добавил на карту линию метро. Можешь глянуть, от Центрального ж/д Вокзала на запад до ж/м Коммунар.
TODO: добавить строящиеся 3 станции (Театральную, Центральную, Музейную) и собрать все это хозяйство в маршрут.
P.S. Не обязательно писать на украинском, если тебе это сложно, по-русски все прекрасно понимают и никто на тебя “пальцем показывать” не станет
Розпочавши перекладати назви вулиць у Дніпропетровську з російскої мови на українську, виявив кілька дивних моментів. Спочатку подумав що це я випадково помилився, але ні, ці об’єкти перекладав не я.
Наприклад: http://www.openstreetmap.org/browse/way/29128584
Ця вулиця дійсно “Красна”, а не “Червона”?
Або: http://www.openstreetmap.org/browse/node/930873199
Академія “медицинська”, а не “медична”? Як назвати вулицю в цьому місці? Я назвав за аналогією “медицинська”, але став перевіряти, засумнівався…
Вулиця дійсно Красна, я вас в цьому запевняю! Буваю тут кожного дня. Табличка з назвою вулиці на Гімназії №33 виглядає як «вул. Красна». по обіді буду там пробігати - сфотографую.
Про мед академію: треба пошукати на їх оф.сайті як вони правильно називаються.
Ось http://www.dsma.dp.ua/ - «Дніпропетровська державна медична академія»
То я зупинку трамвая назвав неправильно %-), треба буде виправити.
Не треба, вірю і так Просто це дуже забавно: Червона площа и Красна вулиця. ИМХО, краще було б навпаки, тому що площа зазвичай буває “красна-прекрасна”, а к вулиці це рідко застосовується. Хоча на Yahoo не бачу взагалі там ніякої площі, тільки невеликий скверик…
На Yahoo там дуже застарілий знімок. Площа є, але маленька, між Троїцькою церквою з одного боку та навпроти з іншого Гімназія №33 із спортмайданчиком та поруч, там де на Яху «скверик», зараз будинок Дніпровської єпархії.
В місті існує проблема в перекладі назв з російської на українську. Так як в радянські часи усі назви були російською, то зараз і виникають такі моменти: як, наприклад, перекладати назви з російської в яких містяться слова «красный». Ось і маємо: російською «ул. Красная» та «пл. Красная», а українською «вул. Красна» та «пл. Червона». Ще точаться суперечки як перекласти українською назву «ул. Янтарная» (янтарь — українською бурштин), тож чи лишити транслітерацію «вул. Янтарна» чи перекласти на «вул. Бурштинну».
На вихідних пройшовся вздовж Н-08 від Дніпропетровська до Запоріжжя, вирівняв по треках та Бінгу, розділив на дві окремі смуги (як воно є насправді), додав місця для розвороту. Тепер треба додати роздільну смугу та бар’єр.
Звернув увагу на те, що є досить пристойне покриття вздовж усієї траси аж до Дніпра (далі не зазирав). В цій місцевості є досить велика кількість сіл, які нанесені на мапу лише однією точкою, навіть без під’їзних доріг. Отже є велике поле для «диванного мапінгу» :), запрошуються усі охочі!
привет всем маперам.
недавно присоединился к сообществу. забавная штука. just for fun)
занимаюсь поселком Опытным, так как живу сейчас здесь. еще знаю район ДИИТа - он слабо прорисован, поэтому добавлю что знаю.
gps пока не имею, поэтому пользуюсь бингом и головой.
Интересно узнать какие районы днепра сейчас активно рисуются, чтоб не лезть туда.
у меня вопрос. что делать с данными на карте в некорректности которых я уверен на 100%. например автосалон Субару находится не в этом здании а в здании напротив. править?
Я рад, что наконец-то в Днепропетровске более активно стали вносится изменения и появились новые люди. Главное, чтобы первоначальный запал не погас и желание улучшить карту города оставалось столь же сильным!