Beste mensen,
Wij zijn als gemeente aangesproken door instanties, overheden, hulpdiensten, bedrijven en inwoners dat de kaarten van onze gemeentes niet kloppen. Hierdoor zijn wij momenteel druk bezig met het wijzigen van wegtype, snelheden, drempel en andere verkeerssituaties.
Wij zijn in de grootste probleem gebieden begonnen met wijzigen. In een 30 km/uur zone is een weg geen openbare weg of gradaties hoger, maar een straat. Een 50 km/uur weg binnen de bebouwde kom is geen tertiary weg, maar een openbare weg. dat een openbare weg wordt benoemd als unclassified is een bug van de site zelf. Zie eigen Wiki omtrent uitleg wegtype.
Voorbeeld van een wijziging die terug is gedraaid Parkweg te Beesd is een 50 km/uur weg binnen de bebouwde kom en hoort eigenlijk als openbare weg te worden aangemerkt. De Rijksstraatweg te Meteren is niet van de Provincie, maar van de gemeente en ligt binnen de bebouwde kom en is officieel gezien een openbare weg. Dat ik nog niet klaar was met alle wijziging dat zou wel duidelijk zijn, aangezien de wegtype halverwege was aangepast.
Bedrijven klagen over dat eilanden binnen op de weg niet zijn aangegeven in kaarten, vandaar dat wij deze allemaal gaan aangeven. Straks zal ook alle drempels in elk dorp worden aangegeven of verzoek van verschillende partijen.
Wij moeten als gemeente onze inwoners de juiste informatie verstreken en helpen jullie daarmee om jullie kaart te verbeteren. Helaas zijn het veel verbeterpuntjes.
Vanwege een open systeem kunnen wij alleen via de browers wijzigingen aan brengen en niet via andere systemen. De wijzigingen overlaten aan anderen is voor lange tijd geprobeerd, maar door teveel klachten gaan wij zelf aan de gang. Wij zullen meer rekening houden met het per ongeluk aan klikken van een grens ipv een weggedeelte.
Met vriendelijke groet.