https://www.openstreetmap.org/note/2967968
Van anoniem: gebouw met BAG-id 0599100100019819 inderdaad zichtbaar op satellietfoto’s, kan iemand dit importeren?
Zaltbommel, Steenweg 48, verbouwing woning.
Gaarne her-import.
https://osm.org/go/0EvO3Qk3J–?m=
Alvast bedankt!
Twee appartementsgebouwen in Etten-Leur aan de Zonnegras staan weliswaar nog op ‘Bouwvergunning verleend’,
maar mapper Electric… heeft ze inmiddels ingetekend.
Op de laatste satfoto satellietdataportaal oktober 2021 zie ik wel beginnende bouwactiviteiten.
Wellicht heeft het de voorkeur om deze (incl. adresnodes) vast officieel te importeren als construction?
https://www.openstreetmap.org/changeset/115071018?xhr=1#map=19/51.57668/4.63706
BVD
eggie
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.87737/5.86476&layers=N
De woningen op water hebben i.i.g. allemaal inmiddels palen in de grond staan en een stijger ernaartoe (of zijn het een soort drijvers? Geen idee ) en veelal ook al meer dan dat. Kan iemand deze importeren? (Of klassificeert dit zich nog niet als ver genoeg gevorderd? Niet bepaald een standaardconstructie )
De stijgers zijn ook te zien op de recente satellietfoto
Alvast dank!
Verzoek om BAG-import van de volgende objecten:
De bouw van de woningen aan de Van Essenweg in Apeldoorn is begonnen (t/m 1e verdieping). Dit betreft de nummers 3 t/m 25 en 22 t/m 42. Met de overige, nog niet geïmporteerde, woningen is nog niet met de bouw begonnen. https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22992/6.00334
Daarnaast is de bouw aan de Van Wijnbergenstraat in Apeldoorn verder gevorderd. De nummers 71 t/m 99 zijn al wind en waterdicht. https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23162/6.00905
Alvast bedannkt
Bouw Aldi te Geldermalsen/Meteren gestart. Ook BAG heeft die status.
Eerder aangevraagd door daandejong (alias anoniem of levivandervelden) en om bekende redenen geweigerd. Maar nu kan het.
Dus BAG-import verzoek voor Rijksstraatweg 68/70/72 te Meteren.
https://osm.org/go/0EvwG1QV0-?layers=N&m=
Alvast bedankt.
(landuse=construction haal ik tzt wel weg bij oplevering)
De woningen boven het water gezet
staan er nu bij
staat er nu op
Weer diverse aanpassingen in de BAG in de gemeente Nissewaard:
-
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82336/4.25971
Pandomtrek van Nijverheidstraat 2 en de schuur van nummer 7 is iets aangepast -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82809/4.25299
De schuren bij de Speerpunt 16 t/m 22, 26, 28, 34, 36, 46, 48, 54 en 56 zijn nooit correct opgenomen in de BAG. Graag herimport -
https://www.openstreetmap.org/query?lat=51.82128&lon=4.26309
Schuur in tuin opgevoerd bij Molendijk 13; schuur bij Molendijk 6 gesloopt en nieuwe schuur toegevoegd. -
https://www.openstreetmap.org/way/431096895
Schuur in tuin opgeleverd; geometrie niet aangepast, herimport gewenst -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82573/4.37131
Verzorgingstehuis opgeleverd en ingemeten; ook nieuwe schuur bij nummer 26. -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82266/4.22907
Nieuwe schuur gebouwd bij Ramshilseweg 8, oude schuur gesloopt en andere schuur verbouwd. Ook mantelzorgwoning als ‘verbouwing pand’. -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82640/4.23898
Geometrie van de woning is iets aangepast -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82716/4.23279
Nieuwe mantelzorgwoning is ingemeten. -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82247/4.28722
Mantelzorgwoning bij Molendijk 1A is fors kleiner geworden. -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81124/4.26241
Vergunningsvrije mantelzorgwoning en schuur bij Drogendijk 1c -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83173/4.33220
Aanbouw bij Olijfgaard 45 gebouwd
Eerste gedeelte gedaan, maar daar was wel meer aan de hand… https://overpass-api.de/achavi/?changeset=115223935
Schuurtjes staan niet in BAG; wel andere contouren aangepast: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=115224110
Geen update gezien.
Niets gezien