eggie
(Eggie)
December 10, 2021, 4:03pm
10002
Een startende mapper heeft net de Jumbo toegevoegd, maar het gebouw ontbreekt nog aan de Zürichstraat 11 in Sittard
Graag import
https://www.openstreetmap.org/changeset/114788258#map=19/50.99368/5.84288
BVD
eggie
FrankOverman
(Frank Overman)
December 10, 2021, 10:28pm
10004
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114801067
Ik zie, BAG is hier helaas een rommeltje voor een aantal gebouwen.
Nixspers
December 12, 2021, 10:04am
10005
Ben dit weekend begonnen met OSM en zag dat er wat adressen van tijdelijke woningen ontbreken:
28 Tijdelijke woningen Etserstraat in Purmerend (bouw gereed)
Etserstraat 1A t/m 1N & 3A t/m 3R
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.50236/4.97983&layers=N
44 Tijdelijke woningen Karekietpark in Purmerend (bouw gereed)
Karekietpark 1 t/m 87 (telling loopt nogal ruim :))
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.52112/4.96565&layers=N
108 tijdelijke woningen Verzetslaan in Purmerend (oplevering jan/feb 2022)
Verzetslaan 1 t/m 117
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.48594/4.95141&layers=N
Geim
(Geim)
December 12, 2021, 11:24am
10006
FrankOverman
(Frank Overman)
December 12, 2021, 12:45pm
10007
Daan heet nu m.i. Levi.
De meeste gebouwen hebben nog de status vergunning verleend.
Het graafwerk, bouwkavels uitgraven is nu inderdaad bezig bij de Bastide 6, maar er is nog geen enkele steen of heipaal te zien. Dat gebeurd waarschijnlijk pas rond april 2022 als de zakbakens en grondbalans goed is.
Daan heet nu m.i. Levi.
De meeste gebouwen hebben nog de status vergunning verleend.
Het graafwerk, bouwkavels uitgraven is nu inderdaad bezig bij de Bastide 6, maar er is nog geen enkele steen of heipaal te zien. Dat gebeurd waarschijnlijk pas rond april 2022 als de zakbakens en grondbalans goed is.
Jaap,
Dank voor de opmerkzaamheid.
Ik had al zo’n idee van…maar gaf hem het voordeel van de twijfel
Levi en Daan hebben hetzelfde IP-adres.
Ik heb de changesets gerevert. En ik zal de posting van levi verwijderen en heb gevraagd hem te bannen.
Frank,
Ik heb jouw import op verzoek van levi gerevert. Zie ook de eerdere posting hierboven.
edit: de revert zelf natuurlijk niet op levi’s verzoek, maar levi’s importverzoek.
FrankOverman
(Frank Overman)
December 13, 2021, 6:32pm
10011
Zo had ik hem al begrepen: natuurlijk & no problem.
Jammer dat ik het niet door had.
Dat vond in nou ook - van mezelf
Graag update van Wormerstraat 25 te Hoofddorp
https://www.openstreetmap.org/way/267883763
Bij voorbaat dank!
eggie
(Eggie)
December 14, 2021, 2:44pm
10015
Graag import van nieuwe woningen Groen van Prinstererlaan 19 a t/m d te Barneveld.
Startende mapper heeft al e.e.a. zelf ingetekend… https://www.openstreetmap.org/changeset/114924692#map=19/52.14370/5.58675
BVD
eggie
Graag een BAG-update van de volgende locaties:
Meijersgaardenweg 6A Haaksbergen:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14962/6.81074
Hooijerinksplein 9 Delden:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.25774/6.71526
Bij voorbaat dank!
Paul_v_L
(Paul v L)
December 14, 2021, 9:18pm
10018
Verwijderen van Soesterbergsestraat 105 te soest en importeren van BAG Soesterbergsestraat 105 en 107 en PC Hooftlaan 62 en 64 (nieuwbouw)
FrankOverman
(Frank Overman)
December 15, 2021, 6:52pm
10020
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114975871
(En wat sidepaths gedaan)
Verwijderen kun/mag je zelf doen (als een gebouw gesloopt is); hier heb ik het natuurlijk gedaan samen met de import actie.
En aub een pointer bijvoegen zodat de importeur meteen op de juiste locatie zit en de JOSM editor in kan springen:
Resultaat: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.16043&mlon=5.30839#map=19/52.16043/5.30839
Zie rechts op de site: Share → Include Marker (yes)