Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=75528852
Ik denk dat de outline van de panden nog voorlopig is.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=75528852
Ik denk dat de outline van de panden nog voorlopig is.
Het verzoek van Bert Groot is hierboven later binnengekomen wegens accountcheck… dus wellicht overgeslagen
*(edit. Mapper heeft zelf al iets ingetekend met bijbehorende info.
Eggie
Nieuw hier…
Maar in het Havenkwartier in Deventer zijn meerdere woningen inmiddels afgerond, of in aanbouw.
Mr. H.F. de Boerlaan 131, 135, 139, 141, 143 en 147a
Stokvisstraat 2a.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24790/6.16941&layers=N
Kan dat worden toegevoegd?
Veel dank!
Ik was in Utrecht enne:
Gebouw is gesloopt, is verwijderd, import aub:
Schönberglaan Utrecht
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08317&mlon=5.09103#map=19/52.08317/5.09103
En vlakbij een al bewoond nieuw huis:
Leidseweg 126 A Utrecht
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08417&mlon=5.09003#map=19/52.08417/5.09003
Met dank weer!
Floriadelaan 10 (het nummer 12 wat in de BAG staat is nog niets van te zien).
Geïmporteerd
Hoi Allemaal,
Een verzoek voor in Heemskerk:
Timmerwerf 36 t/m 42, Lijnbaan 21 en 23.
Alvast bedankt!
Geïmporteerd
Graag een import van Gooilandsingel 95 te Rotterdam.
https://www.openstreetmap.org/note/1957129#map=18/51.88743/4.48796
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=93022.609971924&geometry.y=433536.78673218&zoomlevel=5&objectId=0599100100018465&detailsObjectId=0599010400037998
Alvast bedankt.
Geïmporteerd
Hoi allemaal,
Graag een update van import van Platanenlaan 5 te Nederhorst den Berg. De nieuwe sport/tennishal is klaar en in gebruik genomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24925/5.05231
Alvast bedankt!
Geïmporteerd
Graag stadsboerderij importeren. Bouw is gestart.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76161&mlon=6.87305#map=17/52.76161/6.87305&layers=N
Bij voorbaat dank.
Geïmporteerd
Bedankt!
Zou je #141 en #142 ook willen importeren?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76188&mlon=6.87239#map=18/52.76188/6.87239&layers=N
dvdhoven: Geim:Graag stadsboerderij importeren. Bouw is gestart.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76161&mlon=6.87305#map=17/52.76161/6.87305&layers=NBij voorbaat dank.
Geïmporteerd
Zou je #141 en #142 ook willen importeren?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76188&mlon=6.87239#map=18/52.76188/6.87239&layers=N
Natuurlijk, maar omdat het allemaal nog op bouwvergunning verleend staat, had ik die niet gedaan. Nu dus geïmporteerd
Natuurlijk, maar omdat het allemaal nog op bouwvergunning verleend staat, had ik die niet gedaan. Nu dus geïmporteerd
Bedankt! Bouw is echt gestart hoor
Verzoek voor een BAG-import te Ugchelen (pand op de hoek):
Ugchelsegrensweg 1 A / Ugchelseweg 70 A + B
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18679/5.94022
Alvast bedankt!