Graag herimport te Loppersum, Tichelwerk 10, en toevoeging schuurtje direct ten ZO.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=75340162
Ik heb het naastgelegen pand, under construction, #12 ook geïmporteerd. Mocht er nog niets gebeuren daar, dan kun je het zelf verwijderen natuurlijk.
Martin
Prima, Martin, bedankt. Bouw van nummer 12 vordert snel.
Verzoek BAG-import voor:
Gebouw en adresnodes Houtmarkt Passage Breda
(is verbouwd heeft nieuwe adressen oude adresnodes en ook winkels mogen worden verwijderd, ik voer een nieuwe survey uit)
Ik zal dan vervolgens ook de note/opmerking sluiten welke door mij op deze locatie is geplaatst.
Locatie in OSM:
https://www.openstreetmap.org/way/267781362
Locatie in BAG-viewer:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=112714.29671875&geometry.y=399840.35984375&zoomlevel=7&objectId=0758100000015906&detailsObjectId=
Bij voorbaat hartelijk dank!
Top bedankt Martin!
Hallo allemaal,
Graag zie ik het nieuwe winkelpand aan de Fazantstraat in Wieringerwerf geïmporteerd!
Dank!
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.85334/5.02371&layers=N
Graag import van nieuwe woningen te Groningen, Rollen:
nrs. 10, 14a en 14b plus bijbehorende schuren/garages (nr. 12 is nog niet in aanbouw)
tevens een nieuwe loods direct oostelijk van nr. 18
Done
Mijn dank, Sander.
Bedrijfspand in aanbouw: Waardenburg, Koeweitstraat 6a t/m 6g
https://osm.org/go/0EvPtGSkV-?layers=N&m=
Gaarne BAG-import.
Alvast bedankt!
Appartementengebouw in aanbouw: Zaltbommel, Meander 12 t/m 20
https://osm.org/go/0EvO8BC0?layers=N&m=
Gaarne BAG-import.
Alvast bedankt!
Bouwactiviteiten gespot in woonwijk De Waluwe Zaltbommel (ook al staat BAG nog op bouwvergunning verleend):
Dick van Tussenbroekhof 4 t/m 18
https://osm.org/go/0EvO5X~zE-?layers=N&m=
Annie M.G. Schmidthof gebeurd ook iets (graven cunet), maar daar wachten we nog mee.
Gaarne BAG-import.
alvast bedankt!
Naschrift: gevonden! Probleem opgelost!
Hier is wat geks aan de hand.
Er staat een gebouw ingetekend, maar ik weet niet hoe ik in de bag-viewer deze polygoon kan opzoeken. Hij is ooit geïmporteerd. Maar ja, waar komt het vandaan? Een kaartverschuiving, vermoed ik.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65434/5.06468&layers=N
Elk gebouw dat geïmporteerd wordt heeft een BAG ID Dat staat in de tag ref:bag Met dit ID kun je zoeken in de BAG viewer. Als ik zo even kijk in het - door jou aangegeven - gebied, heeft elk gebouw een ref:bag, dus die kun je opzoeken
Nieuw hier…
Maar in het Havenkwartier in Deventer zijn meerdere woningen inmiddels afgerond, of in aanbouw.
Mr. H.F. de Boerlaan 131, 135, 139, 141, 143 en 147a
Stokvisstraat 2a.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24790/6.16941&layers=N
Kan dat worden toegevoegd?
Veel dank!
Nieuwbouw Wateringen Willem III-straat 58-68
https://www.openstreetmap.org/way/665775725
Bag referentie nr 58:
gid 819652
identificatie 1783100000715183
bouwjaar 2019