На усіх картах, які в мене під рукою цей відрізок позначений М-06, Н-17, E-40. Хоча своїми очима я цього не бачив, чекнув ЯПанорами - не видно. Треба буде туди катнутися.
http://www.ukravtodor.gov.ua/clients/ukrautodor.nsf/e08c58b28896c36cc225723300380d80/bc39cbb0c482a19fc2257514004321c8?OpenDocument
Пишуть що Малехів знаходиться на М-06
http://euro2012highway.blogspot.com/2007/10/blog-post_20.html
Тут також написано про ці 5.7км між М-06 і М-09
Міжнародна Автодорога М-06 (Київ - Чоп) на Будапешт, Угорщина через Львів, Мукачеве, Ужгород
- Під’їзд до м. Львів - 5,7 км
Гарна новина народ ) Переклад програми JOSM на українську готовий на 100% пруфлінк https://translations.launchpad.net/josm
Це не новина, а сувора дійсність . Інтерфейс JOSM вже давно є перекладеним українською (принаймні те, що доступно для перекладу), я стараюсь регулярно перевіряти переклад на наявність нових неперекладених рядків, а також по мірі використання JOSM виправляти знайдені неточності.
Тепер потрібно прикласти зусиль, щоб закінчити переклад Довідки
привіт всім
от зіткнувся із проблемою того що знімки Бінга у Львові дуже не чіткі
а вулиця Китайська практично не піддається маппінгу бо там одні особняки які всі погрузли в деревах
от цікаво як часто Бінг карти обновля, чи є сенс самим знімки зробити якимось дроном чи балоном?
Оновлення знімків Бінгу відбувається не часто (не частіше ніж раз на рік, і то це є за щастя), так що при наявності можливості зробити/отримати нові знімки треба їх робити та використовувати в роботі.
сенс є хоча б тому, що таке робити цікаво і можна потім використати апаратуру у місцях без покриття, давши поштовх для розвитку мапінгу в інших, непокритих поки що бінгом, місцевостях
Сказав - зробив
Прошу: http://osm-lviv.posterous.com/osm-1-2012
Як будете мати бажання щось написати - додам вас у автори.
О, це було б цікаво! Правда щось слабо собі уявляю тактику.
хто точно знає який рух по Свєнціцького? тут - http://osm.org/go/0hZTeuXuA–
не раз їхав там на таксі і вони рухались, ніби, по зустрічній.
там двосторонній рух.
вперше створив маршрут двох тролейбусів і хочу переконатись чи правильно?
хто орієнтується в цьому підкажіть щоб я знав на майбутнє.
тут вказані 4 зв’язки - http://www.openstreetmap.org/browse/way/159855404
Майже правильно. У відношеннях не вистачає ролей stop, вони мусять чередуватися з platform. Як раз platform є опціональними, а stop необхідний для рутингу.
Приклад: 303013.
Eugene
Хтось серйозно напартачив із трамвайними коліями по вулиці Личаківській
Тому прошу переробити того пана хто таке натворив
маєш на увазі, що колія йде по дорозі а насправді відокремлена від Мечникова угору?
Ні, там де кінцева трамваю 2 (поворот з Личаківської на Пасічну) - там колія дуже сильно зїхала
і вже вже навіть не по дорозі
замалював маршрут №7
хто катався на тролейбусі №7 підкажіть чи він їде по зустрічній біля Приміського?
Підвальна в нас одностороння хіба?
ta
Обговорював питання вулиць типу Підвальної тут: http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=15438