Львів і область

Можеш переглянути створені тобою зв’язки і виправити де потрібно?

Буде час віправлю. Я от дівлюся на межі сіл і тих де я сам був - їх контури один в один співпадають з контурами в гугло-картах. Цікаво звідки брали дані про межі населених пунктів

vmap0, public domain.

мда - але там майже все не правильно - я от суджу по тому де був

Ясна справа. Дані за 1984 рік, точність 100 метрів.

Хочу повторити свою пропозицію.

Я бачу дві потенційні частини зустрічі:

  • збір поі в певному районі Львова.
  • пиво-кава на дивані із диванним мапінгом, обговоренням відкритих питань та обміном досвідом (напр, використання джосма для додавання адрес)

Залежно від погоди, від першого пункта можна відмовитися.

Тому питання номер раз: хто із вас зможе взяти участь у мапінг-зустрічі 29го жовтня 2012 року у Львові? Думаю, що за умови наявності 3-4 бажаючих з-поміж присутніх на форумі зустріч можна сміливо проводити.

п.с. Я планую бути.

так там не в точності справа там впринципі неправильні межі. Є от село Борщовичі 20 км від Львова там якщо дивитися по кордонах і по факту по більше половини села є за межами нанесених кордонів.
тай кадастру нема офіційного. може взагалі ці кордони видалити і талишити лише назви поселень?

я сам зараз в києві живу але буваю на вихідних в понедільк мені не виходить

Кадастр є - обвести межі сільради можна хоч зараз (див. гілку форуму про райони). А от з landuse:residential складніше. В селах нема класичних житлових кварталів - навколо городи і поля - провести межу компактної забудови можна лише приблизно. Тому якщо половина будинків з того села за межами landuse:residential - краще збільшити полігон, ніж видаляти.

IMHO, посуньте межі села по Бінгу, щоби туди увійшли всі будиночки та городи. І щоби сільські вулиці не вилазили за межі полігону.
На полігоні пропишіть теги place=village, name=Борщовичі , name:ru=, name:en.
Ну й достатньо.

замапив громадський транспорт у Львові.
маршрути брав тут - Оновлена транспортна схема Львова
Зауваження є по маршруту трамваю №8. Інфу по ньому не знайшов але зв’язок існує і то якийсь дивний і не дороблений.
Хто має інфу по ньому то кажіть.
Можуть бути неточності з кінцевими зупинками автобусів і проїзд деякими вуличками
(наприклад: чи проходить маршрут вулицею Короткою якщо в схемі вказано тільки Городоцька?)
які не були відмічені у схемі ЗМІ бо не усіма маршрутками катався.
Найбільша проблема - відсутність багатьох зупинок. Тож - додавайте!

Велике дякую за таку грандіозну роботу :slight_smile: Я переглянув як побудовані маршрути: є master relation в якому міститься ще два relation’s в які записуються напрями. От тільки виникло одне питання, як саме витягнути маршрути конкрето міста, маю на увазі, що можливо в master relation маршруту варто прописати тег network? як описано в докуменації http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Relation:route_master. в такому випадку буде ясно, що конкретний маршрут 10 відноситься місту Львів. Цей тег я можу добавити сам, питання тільки чи правильний тег використовую чи і варто таке робити, нехочу робити гірше.
В якості значення для міста Львів, планую використовувати network=L’viv

оновлено: щойно подумав над тим що це і так не багато дає :(. Якщо мені треба витягнути усі маршрути міста Львів, тоді мені треба щоб ці маршрути були завязані на цю ноду (м.Львів), і я зміг зробити запит через api для міста, а оптім і для маршрутів. можливо варто зробити якийсь такий зв’язок? чи знаєте як це можна зробити правильно?

кругові маршрути не мають мастер релейшн. (їх два в автобусній схемі і є ще в тролейбусній і трамвайній)
я зрозумів що мастер повинен обєднювати два напрями маршруту. Що буде коли там буде один звязок?
Можна прописати теги але краще network=Lviv
Не сильно шарю але думаю, що звязки можна взяти з границь міста, навіть, якщо вони (звязки) виходять за межі.
Може Олег поділиться як він це реалізовував в своєму валідаторі :wink:

хмм, це і справді проблема якщо ми не знаємо чи є master route чи ні ( для api потрібно вказувати конкрету #id щоб витягнути якусь інфу http://wiki.openstreetmap.org/wiki/API_v0.6#Read:GET.2Fapi.2F0.6.2F.5Bnode.7Cway.7Crelation.5D.2F.23id . якщо я буду робити запит на область то буде проблема через ліміт даних які може видати сервіс ((

Як варіант можна добавити новий релейшн, який я конкретно назву, наприклад Lviv Public Transport в до нього прив’яжу усі релейшени маршрутів (master route або просто route якщо це круговий маршрут), думаю тоді це знайчно спростить роботу, що скажете?

як на мене - виглядає логічно

Ще про громадський транспорт - зв’язався із координатором проекту додавання маршрутів громтранспорту Львова на ГуглМапс:
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?gromadskiy_transport_lvova_teper_na_google_mapz&objectId=1267301

Десь наст тижня зустрінемося, хотів би обговорити з ним наступні теми:

  1. Список зупинок (він каже, що співпрацює з містом), можна було б отримати його і для нас.
  2. Питання розкладу руху - чи є можливість отримати розклад, такий, як на табличках для деяких маршрутів висить на зупинках.
  3. Що вони планують робити далі, можливо вдасться налагодити співпрацю.

Ще є відкриті питання, які ми могли б обговорити?

народ, давайте як у вікі:

для маршрутів, що охоплюють територію Львівської міськради network:local
для маршрутів між Львовом та містами/селами області network:regional, ну і по аналогії national, international

додаткових релейшинів не треба, та й master route по великому рахунку лишній. Що заважає згрупувати маршрути по ref і використовувати його як ID?

Береш усі роути, які знаходяться в межах кордонів Львівської міськради або ж усі роути з network:local, які хоча б частково в межах Львова. Тобто не треба ніяких нових відношень - достатньо проаналізувати геометрію вкладеності. Тобто краще переписати твій конвертор ніж перепилювати домовленості.

Може й так, але то зайве.

Геоінформаційні бази даних відрізняються від реляційних простими засобами оприділіти, чи входить об’єкт у певних багатокутник чи ні. Тобто, відношення, члени яких (дороги) входять до багатокутника “місто Львів” роблятья простим запитом до бази. OSM API таких засобів не дає, у PostGIS це робиться одним запитом. Але через XAPI можна запросити всі об’єкти з певним теґом, які вписани в певних bounding box, чого теж може бути достатньо.

А питання, чому б не додавати master_route до кругових маршрутів теж? Хоча б для послідовності та одноманітності.

Назви перевізників який належать маршрути після усіх змін і їх контакти для довідок і скарг і т.д.

а після цього круговий маршрут не перетвориться на половину маршруту?
Тобто, правильний маршрут від точки А до Б і від Б до А а у круговому від А до А.
master relation у цьому випадку буде повноцінним?