У мене по обох схемах зауваження. Ось це питання: “Дорогою можна проїхати звичайним легковим автомобілем?” неправильне. Чи можна позашляховик вважати “звичайним автомобілем”? А якщо ні, то в нас получиться мапити як track погані unclassified.
Для unclassified має бути питання щось на кшталт “чи можна цією дорогою дістатися певного пункту, тобто, чи належить вона до з’єднувальної мережі”.
Я може знайду трохи часу виправити вже згадані неоднозначності.
Как лучше обозначить дорогу, какие теги добавить?
Дорога в Ровенской области: Т-18-21 Т-18 Дороги в Ровенской обл
Был в Почаеве и возвращаясь обратно думал сократить путь до дороги Киев-Чоп: от Онишковцов (тут святой источник) доехать до Вербы.
На этом участке идет суровая каменка, у меня скорость была около 20-30 км/ч. Народ в основном движется по раскатаным обочинам, где это возможно. Проехал я по ней 3 км - удовлетворял инстинкт исследователя, навигатор сказал, что там поворот. Затем мне сообщили, что еще 10 км ехать. Я решил вернуться и поехать через Кременец.
Дорога в реестре обазначена достаточно важной (кроме меня за те полчаса что я ездил там туда-сюда, проехала примерно с такой же скоростью Волга).
Какую информацию добавить - чтобы народ там не ездил? )))
surface=cobblestone
якщо кам’янка сувора :), то можна щось відповідне вибрати з Key:smoothness, наприклад, very_bad.
Автотранспорту ще корисно maxspeed:practical.
Я теж капець як не люблю кам’янки - всю душу витрушують. Цікаво, чи є вони за західним кордоном?
Так, та дорога - окрема розмова Батьки нею їздили, в захваті, що такі дороги досі існують, і що машину не розтрусило до гвинтика
На рахунок тегування згідний з Lindroid
В Польше - точно есть одна. Возвращались из экскурсии в Мальборк, решили поехать по навигатору обратно другой, более короткой дорогой… не угадали. Брусчатка была километров 20 без возможности куда-либо свернуть. Незабываемо.
Не впевнений, що британці використовують такі ж значення в network як у нас(не знайшов жодного road-зв’язку крім кількох з network=e-road), але все ж думаю, що wowik правий.
В name:** ми вказуємо мову(ISO 639-1) - uk/ru/en.
А в network вказуємо належність до держави(ISO 3166-1) UA/RU/GB.