Hoi allen,
ik ben bezig met controles bij mij in de buurt, en ik kom erachter dat flink wat nodes van de AND and 3dShapes imports behoorlijk verschoven zijn. Ik ben nu bijvoorbeeld in Hengelo aan het kijken bij de Westermaat.
Dat lijkt allemaal gebeurd te zijn op basis van de Bing luchtfoto’s (in een aantal changesets is dat ook zo benoemd), dit is bijvoorbeeld goed te zien bij de rotonde Bornsestraat-Europalaan. Helaas heeft de Bing-foto een flinke offset … (goed te zien bij de fundamenten van de huizen aan de Klaas Berninkstraat ten op zichte van de BAG-gebouwcontouren).
Hierbij dus (nogmaals) de waarschuwing om niet zomaar over te trekken van luchtfoto’s!
Ik ga de wegen en shapes nu maar herstellen op basis van een NWB-achtergrond en de luchtfoto’s van Cyclomedia, die zijn wel correct uitgelijnd… of is er iets slimmers mogelijk? Terugdraaien van zulke oude changesets (bijvoorbeeld https://www.openstreetmap.org/changeset/10052572 of https://www.openstreetmap.org/changeset/10034467 of https://www.openstreetmap.org/changeset/3146065)) lijkt me niet mogelijk…
Groet,
Kars.