Beste allen, ik weet niet goed waar ik deze vraag moet stellen, ik hoop dat jullie mij kunnen helpen.
Ik ben me een beetje aan het inwerken in mapping, met name overpass turbo, omdat daarmee makkelijk dingen te filteren zijn. Ook foute dingen bijvoorbeeld.
Ik wil zoeken naar bijvoorbeeld Albert Heijn vestigingen (name=“Albert Heijn”), maar niet diegenen die al een (shop=“supermarket”) tag hebben, en ook niet de bushaltes die “Albert Heijn” hebben.
Levert mij de albert heijns zonder shop=supermarket tag. (De meeste heb ik inmiddels gecorrigeerd), maar ook de bushaltes die Albert Heijn heten. (zoals kennelijk het geval is in Brielle)
Nu wil het zo zijn dat je de difference operator maar 1 keer kan gebruiken.
Dank! Volgens mij een hele powerfull tool om “fouten” op te sporen. Ik heb die websites bestudeerd, maar is nog te ingewikkeld. Of ik ben te dom… Ik zal die voorbeelden is proberen.
krijg je dus alle AH’s die geen supermarkt zijn, die geen convenience zijn en ook geen ov stop zijn. Daar is dus “iets” mee mis…
Ik ga daar eens leuk mee spelen…
Pas er wel mee op als je de data wil gaan editen.
Je kunt hier namelijk ook schade mee aanrichten. (bv: in JOSM worden aanliggende nodes/ways/relations niet ingeladen, waardoor problemen kunnen ontstaan.)
Tevens wordt zo’n mutatie gezien als mechanical edit
Wees dus wel voorzichtig.
En deze zal wel van naam veranderen nu de AH net verhuisd. Als de halte uberhaupt nog bestaat tenminste. Zie 'm op de huidige dienstregeling namelijk helemaal niet meer staan, terwijl deze er in 2015 nog zeker was. Zal eens opletten als ik in de buurt ben.