Як часто оновлюються дані для Nominatim - вже декілька днів немає даних - може хтось знає як працює система?
Головне, як написано у Вікі, правильно прописати синтаксис запиту. Наприклад, “25 Метробудівників вулиця, Харків”, “29 Метростроителей, Харьков”. Наведений мікрорайон було замаплено ще на початку грудня. Поряд адресацію мікрорайону було додано наприкінці грудня, Номінатім вже не бачить. Так що треба робити за цим прикладом (або як я для тебе зробив проспект Гагаріна), і з часом воно буде знаходитись.
Eugene
Тобто лаг більше місяця? В вікі мені щось складно зрозуміти з графіків скільки там затримка… Я спробував force оновлення а воно не працює теж…
Ну як сказати. Зараз воно застрягло десь між 15 та 27 грудня 2010. Лаг 3.5 місяця.
Eugene
Стоп а поряд це який саме? Я сконтактував з адміном номінатіму він каже що лаг максимум тиждень
Пошук працює тільки для Северный-4. Вже для Северный-3 не працює.
Eugene
Мабуть є якась проблема - бо ті будинки що я додав - вже з’явилися в пошуку…
Дуже дивно виходить - на Северный-3
знаходиться в пошуку
http://www.openstreetmap.org/browse/way/89736950
а
http://www.openstreetmap.org/browse/way/89737132
вже ні - хоч вони були виставлені в одному оновленні - сусідні будинки… дуже дивно…
Да, глюк там явный. Причём в самом отношении 9-й дом стоит после одиннадцатого.
Eugene
Я би порозбирався але не можу встановити nominatim у себе локально - вилітає з Seg fault
на мапу нанесена “Руська вулиця”, і поки в пошуку не вкажеш повну назву вулиці - результатів нема.
Перевіряти по:
Чернівці, Руська вулиця 67 - результат є
Чернівці, Руська 67 - нема
Проблема в тому, що не завжди користувачу захочеться перевіряти всі можливі варіанти написання, скорочення і т.д. fulltextsearch там би не завадив.
чи можна зробити, щоб по частково написаній назві вулиці пошук теж проводився?
to Larry0ua:
Руська 67, Чернівці - результат є
Русская 67, Черновцы - результат є
67 Руська Чернівці - результат є
десь тут була логіка… чому тоді
Чернівці, Руська 67 - нема?
думаю следует прочитать http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Search
абзац Search
ну или коротко то “Условия поиска обрабатываются слева направо”
ок, здаюсь.
правда, за концепцією неправильно такі нотатки ховати кудись, якщо стрічка пошуку виводиться на головній сторінці сайту. Ніколи б не подумав там шукати проблему.
на главной в боксе поиска примеры: ‘Вязьма’, ‘Regent Street, Cambridge’ и ссылка на статью (правда полупереведенную)