Kan iemand inschatten hoeveel schade we weer hebben?
Ik heb het idee dat de landuse al weer verdwijnt, maar met die gemankeerde rendering schiet het ook niet op.
edit… Een antwoord op mijn vragen over welke achtergrond en het waarom het ik niet gekregen.
edit2… het is al schade van A op schade van mapper P. Het schiet niet op zo.
Reverten?
edit3… Ik ben niet snel pissig en heb meestal een egelengeduld al zakt soms dan toch de broek bij sommige nieuwe mappers af. Ik zie overal landuse verdwijnen en start met reverten.
… zal even kijken hoever ik kom.
Nog iemand met advies? Waar is die link gebleven om iemand bij de DWG aan te melden of kijk ik er helemaal naast?
edit 4… Denk dat ik de meeste schade heb teruggedraaid van de laatste dagen. Kreeg te veel conflicten om verder in de tijd terug te gaan. Even de rendering afwachten.
Juist/vaak beginnende mappers ontbreekt het aan inzicht dat hun wijzigingen meer kapot kunnen maken dan bijdragen.
Reverten, met vermelding in de changeset en het advies zich in te lezen, met kleine wijzigingen te beginnen, geen multipolygonen en andere relaties aan te raken en vragen in het forum te stellen is dan de weg.
Oke bedankt voor je reactie… moest even stoom afblazen.
In dit geval is het niet een startende mapper, maar een herstarter die het hele forum al eens over zich heen heeft gekregen voor hetzelfde feit. Ook toen steeds de belofte om hier mee te stoppen, maar de belofte bleek loos.
De schade bleef de schade en anderen konden het oplossen.
De link heb ik weer gevonden … Je moet dan echt op de naam van de mapper klikken.
Rapporteer deze Gebruiker. https://www.openstreetmap.org/user/Alsoft
Ik wacht daar nog even mee. Wel even alert blijven, want door een opmerking van een global mapper zag ik het pas.
Bij de DWG melding krijgt iemand niet zomaar een blokkade. Dat gebeurt als iemand bewust bezig is met vandalisme. Dat is hier niet het geval. Het is “onbewuste onkunde” geweest. Als dat zich voortzet in “bewuste onkunde” dan is een DWG melding op z’n plaats.
Men ziet het bij de DWG meestal als “not so good mapping”.
Wanneer iemand dan na een bericht van de DWG en bewust volhardt in de landuse verwoesten door het trekken van sloten dwars over andere polygonen is een blokkade misschien wel op z’n plaats.
De “krimpenerwaardmapper” heeft verder geen edits meer gedaan.
Hopelijk pikt hij onze aanwijzingen toch op.
edit: Ik ben niet de enige die aanwijzingen heeft gestuurd.
Je overschat de technische kennis van zeer veel mensen.
Ik weet bijvoorbeeld echt niet hoe ik dat moet doen
en sommige mensen vinden (volkomen ten onrechte) dat ik veel computer kennis heb.
Dus kan je na gaan hoe het met hun kennis gesteld is.
Ik hoef alleen de stekker maar even uit mijn router te halen en ik krijg een nieuw IP adres.
Als dat bij jouw niet werkt moet je een proxiserver gebruiken, in sommige browsers zit die zelfs ingebouwd.
Beste, ik ga er verder ook niet over discuteren maar ik heb inmiddels al 11 jaar een eigen forum met ruim 20.000 leden weet dus wel een beetje waar ik over praat.
Je kan ook de situatie bij één Nederlandse provider niet veralgemenen met de rest van de wereld.