N.a.v. een andere thread over de correctie MTB route heb ik even gekeken hoe een MTB route bij mij in de buurt ingevoerd is:
De Schaak (Schadijker bossen bij Meterik):
http://www.openstreetmap.org/#map=16/51.4638/5.9981
De website: http://www.mtbdeschaak.nl/index.php/route
Hier is blijkbaar een track gedumpt in osm. De track ligt over de bestaande paden/tracks heen.
Meestal is er geen verbinding gemaakt met een kruisend pad/track.
Soms wel met landuse vlakken.
Er is een correctiepoging gedaan om zaken te corrigeren, maar ik kan niet zien wie de oorspronkelijk invoer gedaan heeft (alleen wie een eerste correctie gedaan heeft).
De route is compleet nieuw aangelegd, apart van alle bestaande paden/tracks.
Wandelaars worden geacht zich niet op deze route te begeven.
De komende tijd zal ik zelf geen tijd hebben om hier naar te kijken (dat lukt pas ergens na kerstmis).
PS. in de ballonzuilbossen (Venray) liggen ook MTB routes, maar die lopen deels wel over bestaande paden (waar gewandeld kan worden):
https://www.openstreetmap.org/#map=15/51.5448/5.9215