Co jest nadal do poprawy/dodania w ME:
Istotne dla samochodu
Reszta:
Co jest nadal do poprawy/dodania w ME:
Istotne dla samochodu
Reszta:
ad.4 - pionowa na stałe jest kiedy masz ustawione w telefonie nie obracaj - rozumiem że chciałbyś w ustawieniach mieć możliwość wyświetlanie aplikacji w pionie / poziomie
ad.5 - jeśli pobierasz dane mapy - dla Polski jest ich tam kilka - możesz wybrać przed pobraniem które fragmenty mapy chcesz pobrać. Jeśli pobierasz automatycznie (aktualizujesz) to o ile dobrze pamiętam można kliknąć w dany fragment mapy(województwa) i zatrzymać jej pobieranie - automatyczna aktualizacja pobiera te zaktualizowane mapy które wcześniej ściągnąłeś na swój telefon
ad.6 - o ile dobrze pamiętam to masz opcje wyświetlania POI na mapie - jeśli zaznaczysz stacje benzynowe będą się wyświetlały na mapie> Wiem jednak że jeśli to zaznaczysz to chyba z tym wyświetlą się inne przypisane do tej kategorii POI. Co do tego to podejrzewam że chodzi Tobie o to co kiedyś widziałem w Navigonie z informacją o stacjach po drodze.
ad.1 - Jest “schowane”. Aby się ukazało demo trasy należy po wybraniu punktu docelowego i pojawieniu się ekranu z wyborem trasy wpisać w miejsce "Moja pozycja) konkretne miejsce z mapy lub ulubionych lub ostatnio szukanych. Trochę pokręcone ale jest demo. Nie działa tylko kiedy w ustawieniach trasy mamy ustalony TYLKO cel podróży.
ad.6 - tak jak w aplikacji jak dojadę?
Ale nawymyślałeś ale podeślę to im
Nowa wersja ME:
• Refreshed app interface
• Improved pedestrian & bike route calculation speed
• Optimised Text-to-speech (TTS) pronunciation for some street names
• Streamlined German recorded voice instructions
• Reduced map animation speed when flying to a location, route overview or route instruction
• Various other performance improvements and fixes
Still there is no option to download maps for calculated route :(. They had implemented a lot of unused functions (from my point of view) but have no time for really useful things.
Nic s tego, o czym prosiłem producenta, nie było implementowane
Odżywię trochę temat tej nawigacji - może wiecie może nie ale trafiła ona do Android Auto
Ja używam jej jako podstawowej nawigacji i męczę ich jak jakieś błędy znajdę. Na duży plus, że praktycznie na każdy mail reagują i nie spuszczają na bambus. Nie wszystko poprawią od razu, ale zawsze jest nadzieja
Gdzie mozna zglaszac uwagi do tej navi? Jest kipka baboli ktore mnie denerwuja
Sklepy z aplikacjami mają zazwyczaj podany mail do supportu.
możesz powiedzieć/napisać jakie?
Nie wiem czy to nie zależy na przykład od telefonu. Jak ja jadę, pozycję i komunikaty ME podaje fajnie, a Google komunikatem głosowym często każe skręcić z takim wyprzedzeniem, że bez problemu mogę wjechać w przecznicę wcześniej niż wyświetla.
To na pewno zależy od telefonu, miałem taki, co często pokazywał mnie 300m od aktualnej pozycji, komunikaty jak dojechać do ekspresówki, którą od dawna jechałem, były na porządku dziennym. Z prób wypożyczenia roweru za pomocą aplikacji, nie udała się żadna, bo telefon twierdził, że jestem za daleko od stacji (stałem przy rowerze i skanowałem QR-kod…).
Możesz podać jakie to miejsce? Być może da się tam coś zrobić lepiej (albo po prostu mapa jest nieaktualna, ME niestety ma dość rzadkie aktualizacje).
Jadąc od monte cassino w lewo w ozimską navi prowadzi jakos dziwnie, a tam da się normalnie skręcić, nae\wet jest pas do lewoskrętu
To może trzeba dodać opcję aby sybciej/wolniej pokazywała pozycję.
Znalazłem tam dwie uszkodzone relacje skrętu
Bardzo możliwe, że to one są przyczyną problemu. Poprawię je w weekend, przy następnej aktualizacji mapy trzeba będzie sprawdzić czy one były problemem.
Tak to wygląda na chwilę obecną w navi:
brakuje zakazów zawracania w miejscu gdzie każe zawrócić na Plebiscytowej i Ozimskiej (dodałem) restrykcję zakazu zawracania na samym skrzyżowaniu zostawię @Yunkers 'owi by czegoś nie zepsuć - myślę że zrobi to tak jak we Wrtocławiu na Borowskiej - aleja Armii Krajowej (Relation: 5589011 | OpenStreetMap) apka ogarnia te restrykcje poprawnie: