Zo. Ik heb het hele Wandelnetwerk Amstelland ten oosten van de Amstel in openstreetmap gezet (relatie). Omdat dit voor een groot deel (grofweg ten westen van de Gaasp) nog niet op wandelnet staat en ik de rechtenstatus van Wandelnetwerknoordhollandnoord.nl niet ken, heb ik de omweg gemaakt door de routes van die laatste site af te kijken en vervolgens zelf te wandelen (of fietsen, waar dat mogelijk was).
Wat ik nog niet gedaan heb is de (kleuren)wandelrondes toegevoegd. Dat kan wel, want ik heb van bijna alle knooppunten foto’s gemaakt (behalve van die ten oosten van de Gaasp, waar ik de routes overgenomen heb van Wandelnet)
Van de Facts die ik nog krijg zijn allen met een failed integritycheck omdat het westelije deel er nog niet in staat - dit is te ver fietsen van mijn homebase om nog leuk te zijn.
Dan zijn er een aantal routes incomplete omdat ze dat nog daadwerkelijk zijn (deel route nog niet gemarkeerd, niet in het veld te herkennen maar staan wel op paaltjes of omdat er een snelwegtunnel in aanbouw onder ligt) en een route Unacessible omdat het wandelpad over een weg loopt die verboden is voor voetgangers…
Er is een punt waar ik nog een vraagje over heb: route “60-60”, zoals ik hem maar genoemd heb. Er zijn een aantal trailheads (infoborden of TOP’s) die niet direct op de route liggen, maar deze is de enige die echt wat verder ligt en van waar je door bosschages de route niet kan zien, maar waar de route wel gemarkeerd is met paaltjes. De TOP zelf heeft officieel geen nummer. Wat vinden jullie van deze oplossing?
Ook heb ik zoals eerder gemeld de subnetwerken Amstelland en daarna ook maar Gooi- en Vechtstreek afgesplitst van Noord-Holland, die is m.i. nu nog aan de grote kant met 3800 routes en nodes, daar zouden nog 760 (G&V) en naar schatting 700 (Amstelland) bij komen… Ik ben nog niet zo dapper geweest de overige 5 subnetwerken (Alkmaar, Kop van Noord-Holland, West-Friesland, Laag-Holland en Kennemerland) uit elkaar te halen.