Ik heb na de laatste JOSM update met diverse layers problemen gekregen.
Zelf hoop ik dat dit een JOSM versie probleem is. Hopelijk is het in een volgende release opgelost.
Is er iemand die een tip heeft?
Veel van de layers (waaronder BGT en Strava) kan ik niet meer gebruiken omdat er direct een foutmelding gegenereerd wordt.
Last errors/warnings:
- W: WMTS: Could not determine tile size. Using default tile size of: 256
- W: WMTS: Could not determine tile size. Using default tile size of: 256
- W: WMTS: Could not determine tile size. Using default tile size of: 256
- W: No url returned for: {0}, skipping
- W: java.lang.IllegalArgumentException: No url returned
- W: WMTS: Could not determine tile size. Using default tile size of: 256
- W: WMTS: Could not determine tile size. Using default tile size of: 256
- W: WMTS: Could not determine tile size. Using default tile size of: 256
- E: Handled by bug report queue: java.lang.NullPointerException
- E: Handled by bug report queue: java.lang.NullPointerException
Warning issued by: MapView#paintLayer