Pand staat erop.
PS: Overpass is nog steeds niet helemaal jofel, pas de derde poging lukte hier met de plugin.
Sander… thanks. …
Winterswijk, Kleine Parallelweg, https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.96668/6.71898&layers=N , het gebouw van Transit Oost is klaar. Het lange gedeelte van het gebouw is een hal met 2 sporen erin. Gebouw is museum voor openbaar vervoer. In de hal worden ook werkzaamheden aan treinen uitgevoerd. Momenteel een anti corrosiebehandeling aan treinstellen (GTW’s) van Arriva en Breng
Geen Martien, maar wel Groninger
Complexen zijn deels gereed en bewoond, verder in aanbouw. Kan dus geïmporteerd worden.
Straten en paden inmiddels (deels) aangebracht.
Graag ook even kijken naar U-vormige gebouw ten WZW (aan Het Hout). Contour is volgens BAG anders dan momenteel in OSM.
Commodoortje: Martien Sch:Groningen, nieuwe straat: De Kaai http://www.openstreetmap.org/#map=19/53.21766/6.58525
Martien, alle gebouwen in dit gebied staan nog op status “planned” (vergunning afgegeven)
De straat zelf kun je zelf toch inbrengen? Of zijn alle woningen al in aanbouw?Geen Martien, maar wel Groninger
Complexen zijn deels gereed en bewoond, verder in aanbouw. Kan dus geïmporteerd worden.
Straten en paden inmiddels (deels) aangebracht.Graag ook even kijken naar U-vormige gebouw ten WZW (aan Het Hout). Contour is volgens BAG anders dan momenteel in OSM.
Staan erop, ook het U-vormig gebouw opnieuw geïmporteerd
Weer bedankt, Commodoortje.
Hier in Zevenbergen is het gat inmiddels weer opgevuld met nieuwe woningen. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.64675/4.60634
en in de nieuwe wijk ( adres Beryl) zijn weer wat woningen gereed gekomen. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.63720/4.59760
Graag BAG update.
… en deze boerderijen zijn uitgebreid met grote stallen in Hoeven. https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.60886/4.58685
Graag update
edit2:
En hier in Rucphen op de hoek heb ik wat gebouwen van de kaart gesloopt. er wordt iets nieuws gebouwd. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.53379/4.55583
Graag update
edit 3
en dit restaurant in Drimmelen is opnieuw gebouwd annex woning.
Graag update… https://www.openstreetmap.org/note/685923#map=19/51.70962/4.81581&layers=N
Hier in Zevenbergen is het gat inmiddels weer opgevuld met nieuwe woningen. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.64675/4.60634
en in de nieuwe wijk ( adres Beryl) zijn weer wat woningen gereed gekomen. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.63720/4.59760Graag BAG update.
Geactualiseerd.
… en deze boerderijen zijn uitgebreid met grote stallen in Hoeven. https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.60886/4.58685
Graag updateedit2:
En hier in Rucphen op de hoek heb ik wat gebouwen van de kaart gesloopt. er wordt iets nieuws gebouwd. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.53379/4.55583
Graag update
edit 3
en dit restaurant in Drimmelen is opnieuw gebouwd annex woning.
Graag update… https://www.openstreetmap.org/note/685923#map=19/51.70962/4.81581&layers=N
Geactualiseerd
Deze lijkt ondergesneeuwd:
Winterswijk, Kleine Parallelweg, https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.96668/6.71898&layers=N , het gebouw van Transit Oost is klaar. Het lange gedeelte van het gebouw is een hal met 2 sporen erin. Gebouw is museum voor openbaar vervoer. In de hal worden ook werkzaamheden aan treinen uitgevoerd. Momenteel een anti corrosiebehandeling aan treinstellen (GTW’s) van Arriva en Breng
Beekbergen, Ruitersmolenweg, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16513/5.97236&layers=N , Nieuwbouw gestart. Ik heb het van een afstandje gezien. Als er nog nadere info nodig is, moet ik er nog een keer langs.
Deze lijkt ondergesneeuwd:
dvdhoven:Winterswijk, Kleine Parallelweg, https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.96668/6.71898&layers=N , het gebouw van Transit Oost is klaar. Het lange gedeelte van het gebouw is een hal met 2 sporen erin. Gebouw is museum voor openbaar vervoer. In de hal worden ook werkzaamheden aan treinen uitgevoerd. Momenteel een anti corrosiebehandeling aan treinstellen (GTW’s) van Arriva en Breng
Ik was vergeten klaar te melden in dit topic. Gisteren geplaatst
https://www.openstreetmap.org/changeset/41654050
2016-08-24T06:02:25Z
Beekbergen, Ruitersmolenweg, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16513/5.97236&layers=N , Nieuwbouw gestart. Ik heb het van een afstandje gezien. Als er nog nadere info nodig is, moet ik er nog een keer langs.
Staat erop.
Commodoortje, bedankt!
Thanks Commodoortje voor de update in het Brabantse…
Brinkenweg, Klarenbeek, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.18276/6.03130&layers=N nieuwbouw nummers 77 en 79 is al ver gevorderd, van het oude pand staat nog een deel, waarschijnlijk wordt daar nog gewoond.
Is het mogelijk om het vakantie park Brunsheim compleet te maken door een Bag-import,
De situatie is deze , alvast bedankt.
Mvrgr Jan Remijn
Brinkenweg, Klarenbeek, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.18276/6.03130&layers=N nieuwbouw nummers 77 en 79 is al ver gevorderd, van het oude pand staat nog een deel, waarschijnlijk wordt daar nog gewoond.
update staat erop
Is het mogelijk om het vakantie park Brunsheim compleet te maken door een Bag-import,
De situatie is deze , alvast bedankt.Mvrgr Jan Remijn
Helaas moet ik je teleurstellen, de BAG heeft 1 gebouw op het park geregistreerd.
Het pand was al aanwezig, maar heeft andere contouren, bouwjaar en positie is iets oostelijker. (dit heb ik inmiddels geüpdate)
Oostelijk gezien stond nog een pand, deze was niet meer in BAG aanwezig (inmiddels gesloopt), deze verwijdert uit OSM.
Het lijkt erop dat de gebouwen op het park niet voldoen aan de BAG regelgeving. (anders had de gemeente de gebouwen wel opgenomen in de BAG)
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=6445CP&objectId=0899100000299268&geometry.x=196685.0571&geometry.y=326838.0142&zoomlevel=13&detailsObjectId=0899010000299269
Bedankt, Commodoortje
Zou deze ontbrekende hal van Campina in Maasdam inmiddels kunnen worden geïmporteerd vanuit de BAG?
http://www.openstreetmap.org/note/567990#map=18/51.79303/4.54926&layers=N