Achter het doel loopt inderdaad zo; heb hem vast ingetekend. Moet nog wel even ter plekke kijken of de Diepenbrockstraat aansluit aan de Victoriastraat
Het lijkt dat de Victoriastraat niet het verlengde van Fortunapark is, maar linksaf en rechtsaf
achter de huizen van Victoriastraat gaat.
Zo bedoel ik:
Ga binnenkort even checken; de PDOK geeft het ook wat vreemd aan.
Verzoek BAG import svp van de Oranjestraat 1 en 1a in Ridderkerk (Slikkerveer) Bouwvergunning 2016 volgens BAGviewer. Het gebouw wat er stond heb ik net van de kaart gehaald. (gesloopt)
http://www.openstreetmap.org/note/641161#map=19/51.88496/4.61510&layers=N
Baldersteeg, Oud Ootmarsum, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.42033/6.90271&layers=N nieuwbouw huis nummer 6
Tubbergen, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.40683/6.79924&layers=N Hoek Everlostraat/Boerhave graag updaten naar de laatste BAG stand
Het lijkt erop dat de WFS server van BAG er even uit ligt.
Aanvragen worden zsm opgepakt.
Volgens de plaatselijke postbode is hier het een en ander veranderd: http://www.openstreetmap.org/note/610053#map=17/52.22547/6.84797&layers=N
Gouda Middenwillens.
Inmiddels bijna klaar:
Middenwillenseweg 47 - 69
en
Zegelvlinderstraat 2-26
Bedankt
Kees-Jan
Hazerswoude Dorp.
Dominee Dirk Arie van den Boschstraat
Op de nieuwe straatnaambordjes staat: “Ds. D.A. van den Boschstraat”
Op het oude bordje, op de hoek met Dorpsstraat staat: “Ds. DIRK ARIE VAN DEN BOSCHSTRAAT”
Huisnummers 1-11 en 13-55 zijn bewoond
Bedankt
Kees-Jan
(Dit is mijn eerste BAG-import-verzoek, dus excuses als ik iets niet goed doe.)
-
Het pand Pieter Braaijweg 12 in Amsterdam is er wel, maar de adresnode ontbreekt. (Hier zit
een BMW-dealer.) -
Daarnaast heeft OSM tegenover nummer 79 een langwerpig pand, dat in BAG juist ontbreekt.
(Of dit in het echt bestaat, weet ik niet.) -
In Amstelveen ontbreken diverse huizen aan de Tineke Guilonardlaan en de Anton de Langelaan.
Ze staan er op.
staat erop
staat erop
Martien, alle gebouwen in dit gebied staan nog op status “planned” (vergunning afgegeven)
De straat zelf kun je zelf toch inbrengen? Of zijn alle woningen al in aanbouw?
Inmiddels update verricht
staat erop.
Tevens diverse adresnodes toegevoegd in omgeving.
Commodoortje, bedankt!
Je doet het hardstikke goed!
je zou een in kunnen zoomen op osm.org en aldaar de link uit de adresbalk kunnen kopiëren, dit maakt het voor ons iets makkelijker.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.328903/4.921357
Staat erop, pand tegenover 79 staat inderdaad als gelsloopt in BAG en is nu ook in OSM gesloopt.
staat erop.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.31612/4.882812
Het kan even duren voor dat de tiles gerenderd zijn, maar F5 (verversen) doet af en toe wonderen.