Як позначити літній дитячий оздоровчий табір (комплекс)?
В російській гілці є тема про позначння турбаз, баз відпочинку, санаторіїв, пансіонатів - http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=4879
може в ній знайдеться щось корисне
Підкажіть, стикнувся з проблемою - не можу срозуміти чи це помилка в теґуванні чи в рендері!
Не заливається ось цей полігон (біла пляма) - http://www.openstreetmap.org/way/359381935
він є частиною мультиполігону - http://www.openstreetmap.org/relation/3838098 з роллю [inner] відрізняється від великого лісу тим, що в ньому мішані дерева, в мультиполігоні - хвойні
потрібна допомого в розв’язанні цього питання!
Це “фіча” osm2pgsql.
Створи мультиполігон і для внутрішньої ділянки лісу.
Або пиши issue на github. Може подібна вже і є.
Можна оверпасом пошукати ще подібні випадки…
leisure=summer_camp
Щось я не зрозумів де тут вандалізм, http://www.openstreetmap.org/changeset/32600178 . Єдина зміна, що бачу - name:hu. Чи є ще щось?
Как лучше мапить ПЛАВНЫЕ повороты?
Напр. Главная дорога (по которой проложен путь) плавно поворачивает в сторону, а прямо продолжается второстепенная.
Плавно по линии дороги? В ущерб навигации. (тогда навигатор ошибочно говорит “продолжать ехать прямо” /а фактически прямо второстепенная дорога, а главная плавно уходит в сторону/)
Либо резким углом значительно уклонившись от линии дороги? В ущерб точности. (тогда навигатор, видя резкий угол, правильно говорит “повернуть”. Но при этом фактическая линия дороги и линия на карте в отдельных местах расходятся на 20-50 м.)
Напр: 50°23’50.02"С 26°58’14.11"В
PS: Как быстро и легко скопировать координаты точки с карты?
(Josm НЕ предлагать, так как работаю постоянно с разных компьютеров. Проще и быстрее поправить в браузере, чем качать и ставить Джаву и Джосм)
EgerUa:
Я роблю так, не знаю вірно це чи ні, але з моєї точки зору на логіку - так логічно:
І по головній “по очах” це читається як прямо, і по навігатору буде “візіьміть правіше”
ЗІ лінк на місце https://www.openstreetmap.org/#map=18/50.39734/26.97044
Однако, да.
Не посмотрел туда, просто скопировал ссылки из поисковой выдачи Google.
Допоможіть, не можу знайти як називається плагін для роботи з базою зміщень.
Кременчуцьке водосховище в полях, помилка маппінгу чи рендерінгу?
https://www.openstreetmap.org/#map=12/49.7622/31.1672
Ошибка рендеринга.
Но это вообще очень странно, потому что сейчас надпись выходит за границы bbox-а водохранилища. Она вообще где-то в стороне находится.
А є точка place=town + name+Селидове ?
admin_centre в рілейшені. Я там в якості тесту спробував - з’явився напис. Тільки точку треба дозаповнити.
ЗІ насправді там в іншому причина, в деякому об’єкті, з “деякою” назвою в 3км східніше (гумор)
Приветствую.
Как обозначить общие почтовые ящики (стоят в частном секторе), а также как обозначить индивидуальный почтовый ящик (висит на калитке, заборе и т.д.)?
Шановна спільното: я тут трошки напартачив. Я вже впринципі знаю як виправити, але мені обидва варіанти не подобаються.
Ось причина https://www.openstreetmap.org/#map=16/50.5410/30.4028&layers=D
Вирішив я прозначити квадрати в Виноградарському лісі, і щоб не малювати через вже готові точки знов по тим же точкам лінії - я робив мультполігони, ділячи грунтовки на потрібні сегменти. 1 мультиполігон=1 лісовому квадрату. Загальний рілейшин всього лісу я залишив, тільки додав до нього купу квадртаів з ролю inner, я знаю що JOSM на таке матюкався що не може бути мультполігон ролю в мультполігоні, але воно наче кругом було нормально.
Причому нормально було і з вирубками які за межі лісового кварталу не виходили.
А в вказаному прикладі вирубка йде одразу на 5 квадратів і не рендириться взагалі, я вже й цю вирубку додавав як inner в кожен квадрат - але мабуть через те що сам inner виходить за межі самого квадрату outer - воно також не рендериться.
Що робить?
- Забути про мультиполігони і додавати лісові квадрати звичайними полігонами? - Не подобається бо на одному відрізку буде аж три лінії (2 сусідніх квадратів, 1 грунтовки)
- Розбивати вирубку яка залізла на 5ть квадратів на 5 частин, кожна частина вирубки належить до свого квадрату і є ролю inner в своєму квадраті? Також якось дурня.
І взагалі що робити в таких випадках щоб було по правильному, щоб не створювати на кожну реальну точку (скривлення дороги ітд) ще 2 “віртуальних” з тимиж координатами, це ж сервер перевантажує страшно. Але з другого боку був 1 полігон з вирубкою - зроблю 5ть і то мультполігонів, також на сервер навантаження. Як вийти з ситуації?
В Humanitarian взагалі квартали поскакали