Тематические задания / Тематичні завдання

Согласен с andygol.

Так как автор задания на следующую неделю - UkrainianZombie, то считаю, что и тема должна быть создана им.
UkrainianZombie, создашь тему?

Також пропоную результати та завдання публікувати по завершенню тижнів - на вікі, створити сторінку з загальною інформацією, в кілька абзаців. Для історії, а також для тих, хто вікі вже знайшов,а форум ще ні.

Було б добре, щоб в MapCraft була нарізка, кожен візьме шматочок по силі, та і візуалізація ступеню готовності там, є. Можна ще так робити: тиждень - завдання, а тиждень - контроль якості, бо ми тонемо в помилках. У нас є мапер, який за пів року видав більше 30 000 правок, а за ним ще сотня чоловік має виправляти помилки. Взагалі, брудний швидкісний мапінг - наша біда…, так що правка помилок повинна йти поруч з мапінгом!

Тему зараз створю. Правда під кінець тижня я не зможу зібрати статистику, бо не знаю як. Також вважаю, що MapCraft погана ідея для тематичних завдань.

udarnyk,
следующая неделя как раз посвящена исправлению ошибок. Коме того, у меня есть несколько идей по исправлению не любых ошибок по региону, а ошибкок определённого типа по всей стране. Нужно обязательно попробовать.

UkrainianZombie,
статистику я могу сделать. Но что здесь можно посчитать? Разве что количество ошибок: было/стало. Предлагайте, что ещё посчитать :slight_smile:

Наконец-то доделал статистику:
http://openstreetmap.org/user/edward17/diary/34588
К сожалению, я не умею писать духоподъёмные статьи. Поэтому может показаться сухо.

Предлагайте идеи для следующей недели :slight_smile:

Как на счет лесов? На этом слое на больших масштабах видно, где они есть, а в ОСМ они отсутствуют

Можна разом з лісами мапити поля (в степовій частині).

Лише по лісам там роботи купа - Карпати та Полісся потрібно було б обмалювати, бо половина території лиса :slight_smile: Звичайно, хотілось би мати гарну обмальовану територію, з полянками, а не величезним квадратом по ландсату.

Я за заліснення Полісся :smiley:

Так!

Перевод:

© http://blog.openstreetmap.de/blog/2015/03/wochennotiz-nr-244/

Неплохо. Даже немцы о нас написали :slight_smile:

Є така пропозиція (думки в голос) може якось спробувати підняти локально (для України) - OSM Task Manager?

А зачем? Как альтернатива MapCraft?


Что хотите порисовать на следующей неделе?

Не раз замечали, что задания стали сильно… большими. Поэтому хотелось бы задание не больше области.

Как вариант, в ответ на Картопати в Google Maps в Херсонской области тоже можно отрисовать эту местность там, где есть спутниковые снимки Bing, а в OSM относительно пусто.
Вот несколько мест, которые я нашёл:
Район Херсон
Лазурное
Большевик
Последние два находятся на берегу Чёрного моря, их отрисовка актуальна ввиду приближающегося сезона отпусков.
Но это всего лишь вариант.

Курортная область +1

Так, але давайте обмежимось тільки Херсонською областю, або кількома курортними районами. +1 до Херсону

Хтось може зробити періг у http://tasks.hotosm.org/ чи у http://mapcraft.nanodesu.ru/.

PS. Маленьке зауваження, що до Мапкрафт – не робіть велких шматків, вони потім не завантажуються в JOSM :(.
В TaskHOT можна потім розділити великі квадрати…

Задание следующей недели будет на исправление ошибок. Какой вид ошибок вы хотели бы исправлять?

Помилок справді багато спостерігається. Але, мені здається що OSM це насамперед навігація. А яка може бути навігація, якщо відсутні дороги в населених пунктах? Так, в містах, переважно нанесені всі вулиці. Але щодо сіл, то там дуже малий відсоток наявності доріг. Можливо є нагальніші питання. Але скажу, як би це іронічно не виглядало, особисто я прийшов в OSM саме через відсутність доріг. Все банально і просто: хотів зачекінитися (в програмці Foursqure) в рідному смт, так чекін населеного пункту на карті стояв на пустому місці, а коли чекінився у великих містах, то відображалася карта і моє поточне місцезнаходження. Не міг змиритися з тим що на місці рідного містечка пустота…, дякувати Богу, було посилання на карти, які використовує ця програма. От і занесло мене в OSM, тепер не можу відірватися :smiley:
(Сорі якщо оффтоп)