Судячи з наявності опечаток в цьому файлі, схоже, що файл є результатом розпізнавання того пдф-файлу?
Замінив у ньому римські числа і апострофи на такі як використовуються в osm.
Для вулиць типу “8 березня” додав суфікс - “8-го Березня”
Якщо хтось хоче щось виправляти в цьому Dnipropetrovsk.csv – напишіть мені osm-поштою свій e-mail для доступу на dropbox.
Коллеги, Я недавно ездил в Днепропетровск и навигатор построил мне приблизительно такой маршрут: http://osrm.at/7n0
То есть навигатор повёл меня по Молодогвардейской улице, хотя по факту Маршала Малиновского главная. Может быть стоит изменить важность улиц Молодогвардейская, Самарский узвоз, Белостоцкого с highway=secondary на highway=tertiary ?
algot, видимо, в JOSM нажал “O” (выстроить точки в окружность) при выделенном лесе. По сути, происошло лишь изменение местоположений точек, т.е. изменилась их версия. Порядок же точек в линии полигона леса и теги леса не менялись, поэтому версия полигона леса осталась прежней.
Что делать? Откатывать это ошибочное изменение. Поскольку я сюда заглянул из ветки “Откаты правок” по вашей просьбе, то кто-нибудь откатит
Передивлявся правки новачків і побачив, що потрібно виправити положення раніше накреслених об’єктів в районі пр. Воронцова.
Завдання доволі складне (для досвідчених маперів), так як потрібно посунути не всі об’єкти, а вибірково. Зсув який потрібно використовувати «Днепропетровск, Вокзал», створений algot 2013-04-16. Під нього дуже добре накладаються і треки і перехрестя пр. Воронцова - вул. Каруни та пр. Правди - пр. Воронцова.