UPD. Подивився, відразу виникло одне питання: наскільки свіжа інформація? dudka скажи як ти знайшов цю інформацію.
Звернув увагу на назву островів. Комсомольський острів - так називався за часів СРСР, потім йому повернули історичну назву - Монастирський; в наведеному документі знов Комсомольський, може це чернетка і не всі зміни до неї попали.
Шукав офіційний список/перелік/реєстр вулиць Києва. Для Києва не знайшов, а для Дніпропетровська ось є.
Думаю, що він актуальний. Там на першій сторінці згадується якийсь лист за травень 2013.
І думаю, що назви вулиць та інших топонімів актуальні, бо цей перелік створений на основі попереднього переліку зі змінами відповідно уже прийнятим постановам міськради.
В Києві також є багато назв вулиць які не були затверджені міськрадою, але при цьому вже використовуються і в рекламі і на вказівниках. Записуємо їх в alt_name.
На Яндекс-Панорамах видно, що на 26 і 43 будинках написано Бородинська - так само як і в документі, так само як і в OSM.
На обох будинках таблички однакові - думаю, що обидві встановлені якоюсь міською службою. http://maps.yandex.ua/-/CVfmz26r
Интересно…
Смотрел на все это как зачарованый…
Чтоб все планы сбылись к 2026 нужно столько еще всего сделать. Два моста черз Днепр построить - хе-хе! Тунель мимо Миноры прорыть - ага! Ну, и так «по мелочи» остального.
Судячи з наявності опечаток в цьому файлі, схоже, що файл є результатом розпізнавання того пдф-файлу?
Замінив у ньому римські числа і апострофи на такі як використовуються в osm.
Для вулиць типу “8 березня” додав суфікс - “8-го Березня”
Якщо хтось хоче щось виправляти в цьому Dnipropetrovsk.csv – напишіть мені osm-поштою свій e-mail для доступу на dropbox.
Коллеги, Я недавно ездил в Днепропетровск и навигатор построил мне приблизительно такой маршрут: http://osrm.at/7n0
То есть навигатор повёл меня по Молодогвардейской улице, хотя по факту Маршала Малиновского главная. Может быть стоит изменить важность улиц Молодогвардейская, Самарский узвоз, Белостоцкого с highway=secondary на highway=tertiary ?