Вона насправді не 80, а 20* не пам’ятаю вже точно номер, її відмінили з відкриттям метро Виставковий центр майже рік тому. Тобто як зараз є маршрутка 208 (А-56) та була А-80. Зараз автобус №80 ходить з кібцентру на Севастопольску площу.
206: http://www.eway.in.ua/ua/cities/kyiv/routes/43
Погоджуюсь з тим що маршрут треба видалити з OSM.
Пропоную також у відповідній темі обговорити як правильно вказувати номер маршрутки на яку водії додатково ліплять номер аналогічного тролейбусного/автобусного маршруту.
Сьогодні вирішив перевірити як там у нас справи з openstreetmap.org.ua:
domain: openstreetmap.org.ua
dom-public: NO
registrant: deu37315
admin-c: deu37315
tech-c: nic
mnt-by: ua.drs
nserver: ns12.uadns.com
nserver: ns11.uadns.com
nserver: ns10.uadns.com
status: RedemptionPeriod
created: 2012-11-21 10:33:40+02
modified: 2013-12-20 23:24:54+02
expires: 2013-11-21 10:33:40+02
source: UAEPP
що не є добре. Дія реєстрації закінчилась ще 2013-11-21
andygol интересно, а olehz не сильно будет против, если сделать переадресацию openstreetmap.org.ua на 198.154.220.152?
Сначала нужно оживить домен. Он сейчас не активный, вернее даже свободный. Домен регистрировал Upliner, я ему еще не писал
Виглядає добре. Робітники “Візікома” будуть раді
навіть пошук працює, але всі населені пункти відносить до Львівської обл. хоча на мапі показує вірно
PS
а пошук - Номинантім?
Та це демка. При бажанні можна допиляти. Хоча тут не стільки сайт допилювати треба, скільки з https://github.com/omniscale/imposm3 (навчити працювати з відношеннями вулиць і громадського транспорту) - тоді буде повноціна заміна Візікому. Але в мене з GO проблеми. Я навіть скомпілити не можу ((
Ні. Там зараз простий примітивний SQL-пошук по LIKE. Як більш-менш значну фішечку можна лише побудову автомобільних маршрутів відмітити на базі OSRM.
До речі, категорії каталога взяв з openstreetmap.ru, але POI показую як Візіком (генерація прозорих тайтлів, які накладаються на шар мапи) - так ніби швидше, особливо коли POI дуже багато. Хоча тепер мені це не дуже очевидним видається.
P.S. Так що, потрібні спеціалісти по golang. Я готовий навіть заплатити за удосконалення imposm3. Дійсно класна штука, просто дечого невистачає.
Не вистачає 3D режиму на наших картах http://www.openstreetmap.org як на цих http://openstreetmap.ru/#map=17/50.47836/30.34371
Може змінити маркер? Червона плямка губиться на мапі. Може щось типу гуглівської каплі?
Почитал темку и подумалось…, что первым кто будет использовать карты OSM, так это дальнобойщики
Может к ним и обратится для спонсорства на домен UA и на хостинг и на регистрацию ТМ?
Поискал тут по ассоциация автомобильных перевозчиков украины http://clck.ru/9BYDu и оказалось, что их довольно много. Кто-то та, думаю и пойдёт на встречу благому делу. Что скажите?
И по поводу nadoloni.com: Там не работает (карта залита белым) когда переключаешь на ua.
И геопозиционирования не хватает. От Киева приходится плясать.
Я думаю если тут не пишу на украинском, это не так важно надеюсь? Я розумію, але мені так зручніше
Там власне багато чого ще бракує. З часом туго. Якщо є добровольці допиляти - можу викласти на гітхаб
Варто викласти, буде більше конструктиву!
Вже дуже круто, потрібно лиш більше очей та рук на шліфовку.
Пожарные гидранты как-то странно работают. Выделяются все парки.