openstreetmap.org.ua

Почитал темку и подумалось…, что первым кто будет использовать карты OSM, так это дальнобойщики
Может к ним и обратится для спонсорства на домен UA и на хостинг и на регистрацию ТМ? :roll_eyes:
Поискал тут по ассоциация автомобильных перевозчиков украины http://clck.ru/9BYDu и оказалось, что их довольно много. Кто-то та, думаю и пойдёт на встречу благому делу. Что скажите?

И по поводу nadoloni.com: Там не работает (карта залита белым) когда переключаешь на ua.
И геопозиционирования не хватает. От Киева приходится плясать.


Я думаю если тут не пишу на украинском, это не так важно надеюсь? Я розумію, але мені так зручніше :slight_smile:

Nadoloni.com бракує постійних посилань зі збереженням вибраних шарів :expressionless:

Там власне багато чого ще бракує. З часом туго. Якщо є добровольці допиляти - можу викласти на гітхаб

Варто викласти, буде більше конструктиву!
Вже дуже круто, потрібно лиш більше очей та рук на шліфовку.

Додав

Пожарные гидранты как-то странно работают. Выделяются все парки.

А куда делась Украина из http://nadoloni.com/editor/streets ?

товарищи из РФ регулярно ломают границу в районе Крыма. кстати хороший индикатор, что отношение границы поломано

OSM Catalog - якщо хтось має надхнення, допоможіть вичитати і виправити машинний переклад POI-категорій з openstreetmap.ru

хто зацікавиться - треба вибирати категорії, щоб бачити переклад (хоча можна було б дерево одразу на українській видавати.

А переклади будуть заливатись в репозиторій основного проекту?

Це вже питання до авторів openstreetmap.ru. Я зі своєї сторони заведу окремий репозиторій для nadoloni.com - там переклад точно буде

Банкомат: amenity=atm or (amenity=bank and atm=yes)
Ж/Д → Залізничний
Замок → Замок, палац, фортеця - можна по castle_type якусь класифікацію додати
Коледж → Коледж, технікум
Зупинки: потрібно додати підтримку тегів public_transport=*
Пивоварня: може краще Броварня?
Митний пункт: може краще Митний контроль?

Зроби будь-ласка щоб запамятовувалася вибрана мова інтерфейсу на nadoloni.com, або зроби українську по замовчуванню

Готово. (окрім castle_type і public_transport)

Раніше можна було робити посилання на перелік вулиць: http://nadoloni.com/ua/naselenyjpunkten/streets

Мова не запамятовується: якщо закрити і відкрити вкладку то зберігається, але якщо закрити і відкрити браузер то знову скидається на російську.
Трохи незручно працювати з деякими категоріями: наприклад “обмін валют” входить і у Послуги і у Фінанси, якщо клікнути у Фінансах, то Послуги розкриваються. Також Ломбард у Фінансах і в Магазинах. Можливо ще є якісь схожі категорії. Думаю, що краще залишити кожну категорію тільки в одній групі.

Пошук.

  1. “Київ Шевченка” - відображає рядок “Шевченка вулиця Шевченка вулиця”. З даними ніби все ок. При цьому не знаходиться інша лінія.
  2. Було б зручно також мати можливість знайти точку/полігон place=suburb/neighbourhood/locality.
  3. Треба додати підтримку addr:suburb.

В налаштуваннях браузера мабуть вситавлено чистити кукі після закриття

http://nadoloni.com/c/30.4323,50.39502,16/f/STR78001/l/ms?lang=uk - ніби знаходиться

зробив

Ні, кукі не чистяться.
Мабуть lang-cookie - це session-cookie, браузер показує Expires: At end of session.

Дякую за всі інші штуки:) крім продубльованих категорій:)

Точно. Збільшив на рік

Дякую, тепер все добре.

Ще пропоную таке:

  1. Додати пошук по old_name і alt_name.
    Nominatim наприклад знаходить “Боженка Київ”(нова назва: Малевича), “Антоновича Київ”(ця назва вживана, хоча ще не затверджена, існуюча назва: Горького).
    Думаю, що найближчим часом буде багато переіменувань вулиць.
    В результатах пошуку можна відображати name (old_name)
  2. Додати індикатор того, що виконується пошук у вікні пошуку. Часто не зрозуміло чи ще йде пошук.
  3. Інколи відображається рядок “показати в каталозі (**)”, але при переході в каталог там пусто.
    Наприклад пошук “Ватутіна” тут.
  4. Сортувати країни за алфавітом, але з виключенням: першою відображати ту, в якій знаходиться поточна позиція.
  5. Додати можливість швидкого переходу на osm.org, щоб можна було виправити дані.

Може є якись трекер куди можна писати свої побажання? На гітхабі? Чи на форумі нормально?

З цим є проблема. Вулиця - це мультилайн + будинки. Але трапляються ситуації, коли міськрада додає нову вулицю шляхом розрізання якоїсь вулиці на дві. Або ж зворотня ситуація. Загалом проблема у тому, що геометрії вулиці з новою/старою назвою часто не співпадають. Nominatim, на скільки я знаю, не групує сегменти вулиці, а шукає окремо по кожному

На форумі нормально.