Почитал темку и подумалось…, что первым кто будет использовать карты OSM, так это дальнобойщики
Может к ним и обратится для спонсорства на домен UA и на хостинг и на регистрацию ТМ?
Поискал тут по ассоциация автомобильных перевозчиков украиныhttp://clck.ru/9BYDu и оказалось, что их довольно много. Кто-то та, думаю и пойдёт на встречу благому делу. Что скажите?
И по поводу nadoloni.com: Там не работает (карта залита белым) когда переключаешь на ua.
И геопозиционирования не хватает. От Киева приходится плясать.
Я думаю если тут не пишу на украинском, это не так важно надеюсь? Я розумію, але мені так зручніше
Банкомат: amenity=atm or (amenity=bank and atm=yes)
Ж/Д → Залізничний
Замок → Замок, палац, фортеця - можна по castle_type якусь класифікацію додати
Коледж → Коледж, технікум
Зупинки: потрібно додати підтримку тегів public_transport=*
Пивоварня: може краще Броварня?
Митний пункт: може краще Митний контроль?
Зроби будь-ласка щоб запамятовувалася вибрана мова інтерфейсу на nadoloni.com, або зроби українську по замовчуванню
Мова не запамятовується: якщо закрити і відкрити вкладку то зберігається, але якщо закрити і відкрити браузер то знову скидається на російську.
Трохи незручно працювати з деякими категоріями: наприклад “обмін валют” входить і у Послуги і у Фінанси, якщо клікнути у Фінансах, то Послуги розкриваються. Також Ломбард у Фінансах і в Магазинах. Можливо ще є якісь схожі категорії. Думаю, що краще залишити кожну категорію тільки в одній групі.
Пошук.
“Київ Шевченка” - відображає рядок “Шевченка вулиця Шевченка вулиця”. З даними ніби все ок. При цьому не знаходиться інша лінія.
Було б зручно також мати можливість знайти точку/полігон place=suburb/neighbourhood/locality.
Додати пошук по old_name і alt_name.
Nominatim наприклад знаходить “Боженка Київ”(нова назва: Малевича), “Антоновича Київ”(ця назва вживана, хоча ще не затверджена, існуюча назва: Горького).
Думаю, що найближчим часом буде багато переіменувань вулиць.
В результатах пошуку можна відображати name (old_name)
Додати індикатор того, що виконується пошук у вікні пошуку. Часто не зрозуміло чи ще йде пошук.
Інколи відображається рядок “показати в каталозі (**)”, але при переході в каталог там пусто.
Наприклад пошук “Ватутіна” тут.
Сортувати країни за алфавітом, але з виключенням: першою відображати ту, в якій знаходиться поточна позиція.
Додати можливість швидкого переходу на osm.org, щоб можна було виправити дані.
Може є якись трекер куди можна писати свої побажання? На гітхабі? Чи на форумі нормально?
З цим є проблема. Вулиця - це мультилайн + будинки. Але трапляються ситуації, коли міськрада додає нову вулицю шляхом розрізання якоїсь вулиці на дві. Або ж зворотня ситуація. Загалом проблема у тому, що геометрії вулиці з новою/старою назвою часто не співпадають. Nominatim, на скільки я знаю, не групує сегменти вулиці, а шукає окремо по кожному