Може варто зробити тему “Флуд”? Чи якось так. Щоб писати туди все що не має вузької тематики. Бо тут місцями як в Одесі - на коротке питання “як пройти” можна почути усі локальні та глобальні новини, прогнози, а відповіді на своє питання так і не отримати
Серйозно, на інших сайтах це діє.
А якщо поміж флуду прозвучить цікава думка - її завжди можна оформити окремою темою.
Спасибо за моральную поддержку в вопросе рисования деревень без адресов :), но как мне кажется, удобней всё же ходить по улицам не с бумажной картой с контурами домов, а с навигатором, в котором залит Ози и космоснимки. По снимку понятней. Больше деталей, проще “прицепиться” к местности.
А домики и дороги я рисую по трём причинам:
я это могу
я надеюсь, что кто-то когда-то всё-таки проставит номера домов
не хочу пока рисовать в Харькове. Жду когда dima_ua сделает импорт своих данных. Лучше потом “причесать” данные по своему району, чем дублировать вручную то, что наверняка будет импортировано и так.
Думаю, можно сделать отдельную тему для “философствований” и “мыслей вслух”. Лишь бы тема не скатилась в реальный флуд и взаимный срач.
О, так добре видно, де слід пройтися та помалювати дороги по Бінгу. Я обклацував знімки на північно-західному напрямку від Золочева. Тепер бачу, що далі слід пройтися на схід до Козачої Лопані.
До речі, питання до _sev: як ви розставляли точки-центри населених пунктів? За генштабівськими картами? Бо точка “Тимофіївка” чомусь опинилася у лісосмузі. Я її трохи посунув до найближчих будинків. А точка “Скорики” десь у полі.
Я їх не розставляв, дивіться уважніше, це імпорт osm-ukraine (http://www.openstreetmap.org/browse/node/337523529/history). Наскільки мені відомо, вони йдуть від імпорту даних travelGPS. В мене вже є уточнені дані від Спаеро+, але нема часу поновити точки.
Звичайно, їх можна рухати як зручно, і часто після того, як НП буде намальовано, варто посунути точку так, щоб напис не перекривав важливі об’єкти.
Ще маленьке зауваження. Раз ви вже малюєте села, то було б варто додавати і полігон place. Інакше адресація не буде працювати.
Я використовував Osmosis+PostrgeSQL щоб вигрузити в osm-файл place-точки поруч з якими немає highway-ліній. Потім відкривав в JOSM отриманий файл щоб зробити там скріншот.
Можу викладати osm-файл у вільний доступ наприклад на Dropbox.