В регіоні, який я активно маплю, почались з’являтись правки, якими позначаються невеликі фірми. Приклад: https://www.openstreetmap.org/way/362009761 (я пізніше виправлю адресацію). Дана фірма займається складовими операціями та транспортною діяльністю. Також користувачі почали позначати сільськогосподарські устворення: фермерські господарства, тощо.
Інший приклад: https://www.openstreetmap.org/node/3598327297 . Не думаю, що amenity=post_office підходить для “Нової пошти”.
Інтересують правила OSM-спільноти щодо таких невеликих фірм. З однієї сторони наповненість карт зростає, з іншої виникає перенасиченість інформацією, яка цікава дуже обмеженому колу.
Наперед дякую за відповідь.
Я не підтримую ідею дублювання адресових тегів на точці і будинку, до якого вона геометрично належить (Особливо в світлі перспективи перейменувань вулиць і НП). Така практика має зміст для позначеня установ, що займають великі ділянки землі, і на котрих знаходиться кілька будівель (школи, промислові об’єкти і т.п.). Якщо я не помиляюсь, саме земельним ділянкам в межах НП надаються адреси, а не окремим будинкам чи їхнім частинам
Це якраз amenity=post_office - так само як і державна Укрпошта. Якщо вірити офіційному сайту, курєри Нової Пошти можуть доставити на адресу пакунок, в якому можуть знаходитись не лише аркуші паперу, але й більш габаритні предмети.