Dat zijn dus gangen binnen het gebouw op verschillende verdiepingen.
Die op de adres node straat staan van de Bag.
Binnen het gebouw zie je pas de adres bordjes.
Bij een van de hoofdingangen, hangen bijna alle bellen
Begane grond
Groenestraat, is bij de hoogdingang.
Bieslook
Venkel en Laurier
De ingetekende Venkel klopt niet.
1ste verdieping
Kervel en Karwij
Koriander en Anijs
2de verdieping
Munt en Marjolein
Ga je dan wegen binnen het gebouw tekenen??
Er staat een groot bord met daarop eigen terrein. en tevens bij de twee hoofdingangen Blauw bordje verboden toegang voor onbevoegde art. 461 W.v.S
Hi Allroads, ik kreeg het idee dat je tot een bepaalde beroepsgroep hoort, als er oplossing is maak ik er een probleem van. De adressen staan goed op de nodes voor de bezorging. Alleen de gangen zijn niet getekend, tja dat ze namen dragen is waarschijnlijk klant of bewoners vriendelijker. Maar 't is geen wezenlijk verschil met hij werkt op K 11.11. Vleugel of gebouw K, verdieping 11 en kamer 11, die post komt ook aan en we gaan denk ik niet alle kantoorpanden carteren. Mijn GPS doet het binnenshuis minder goed of helemaal niet.
Met dit voorbeeld in gedachten zou ik niet verder gaan dan de voordeur of ingang en vertrouw daarbij op de nodes met de adressen, maar ga geen gangen tekenen
Ga je dan wegen binnen het gebouw tekenen? Ik zou zeggen, ja waarom niet.
Je kunt denk ik de gangen met highway=footway aangeven of highway=pedestrian, samen met name=* en layer=*.
Aangezien het binnen is, zal het lastig te mappen zijn met een GPS.
En ook is het zo dat je aan de gemaakte kaart voor navigatie met GPS niet veel hebt op dit moment. Maar ja, op zich doet dat er niet zoveel toe. We mappen niet uitslutend voor de GPS. Je kunt evengoed een gebouw in kaart brengen, en wellicht is op termijn navigatie binnen een gebouw wel mogelijk. Bij grote gebouwen lijkt me dat een nuttige voorziening. En als het eenmaal kan, is het handig als een gebouw gemapt is.
Ligfietser je hebt gelijk het wordt gedaan, aansluitend op Allroads voorbeeld hier nog een drietal, http://www.openstreetmap.org/#map=17/52.09275/5.15020 , de in de linker aanwezige nummering snap ik niet, sommige sterren hebben 1 tot 6 vloeren en de centrale toren zelfs 11, de beide andere zijn complexe kantoor gebouwen met veel corridors.