Треки в лісі на телефон записуються не дуже якісно. Трохи краще з “залізними” навігаторами типу Garmin. Ще можна проходити багато разів по тому самому маршруту, зупиняючись в місцях потрібних точок на кілька хвилин. Заливати всі записані треки і потім в JOSM усереднювати їх на око.
На жаль, зовсім точно не получиться в будь-якому випадку.
Змінив кордони Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисловського господарства, більш відомого в народі як “Сухолуччя”. Карту кордонів брав з подання до ВРУ на національний природний заповідник. Матеріали до проекту НПП та сама карта. Прив’язка карти в PicLayer:
#JOSM PicLayer plugin calibration data
#Tue Jun 06 14:55:21 EEST 2017
POSITION_Y=6613917.816409215
POSITION_X=3390306.2323433775
M12=-70.8917813382742
M11=0.4734309877969228
M10=0.011515073968045976
M02=-245.587043897744
INITIAL_SCALE=4754.06324156897
M01=-0.010641987012224966
M00=0.47172577636288193
Судячи з сайту Дніпрово-Тетерівського ДЛМГ їх територія становить 30402,3га. В поданні на НПП і на карті значиться 30401,0га, плюс в матеріалах сказано що НПП створюється 100% на основі ДЛМГ - тому я взяв цю карту для нанесення кордонів. Ченджсет 49333475
PS і перейменуйте тему плз в “Ліси, заповідники ітд” на зразок того що маємо з “Гідрографічні об’єкти України: річки, озера, стави, гідроспоруди”.
Дякую.
Наніс трошки кварталів Поліського заповідника.
І коли раніше я думав що обов’язково треба квартали наносити з тегом лісу (landuse=forest чи natural=wood), то після нанесення по заповіднику побачив що деякі квартали то взагалі не ліс, а болота або молодняк.
Тому який набір тегів потрібен?
boundary=forest_compartment
name?
ref?
operator?
А вже ліс, болото чи молодняк наносити одним окремим полігоном. Правильно?
Плюс на карті заповідника http://polesye-reserve.org.ua/images/index/mapa-sxema.gif я так зрозумів що чорним номером позначені квартали робочих лісництв, а синім - чи то болотні угіддя чи просто квартали в яких рубка промислова не відбувається і вони не належать до лісництв. Чи треба, а якщо так , то як тегувати ці “чорні” і “сині” квартали?