Закачав в свій навігатор Garmin останні карти OSM. Круто, я вважаю. При цьому поза межами міста деякі дороги відображаються німецькою мовою. Wohnstraße, наприклад. Як це можна виправити?
edward17
спробую, дякую
а я звідси качав:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OSM_Transport_Karte/Download
edward17
Ще раз дякую, було приємно побачити на своєму навігаторі ті зміни на моїй вулиці, які я сам вніс в OSM
При цьому дізнався, що мій навігатор garmin streetpilot c510 не сприймає кирилицю на карті - доведеться чекати оновлення на офіційному сайті.
Якщо ви звідси http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OSM_Transport_Karte/Download качали, то там не буде карт з підтримкою кирилиці - ці карти розраховані на західних користувачів і кампілюються з підтримкою латиниці. Ця http://velo.kr.ua/nav карта для Гарміна кирилична. У Гармінів підтримка кодування карт не на апаратному рівні, - усе залежить від передустановок компілятора карти.
UPD. Можете самі спробувати зкомпілювати - ось туторіал від Larry0ua
Ще можна тут скачати транслітеровану версію якщо з кирилицею проблеми
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Garmin.OpenStreetMap.nl:Manual
udarnyk, dudka
Знайшов в обговореннях цей лінк - http://garmin.openstreetmap.nl/
Замовив карту моєї області, написали що прийде лінк на закачку, буду чекати. Латинка мене не лякає.
Поки що це відповідає моєму рівню, сам компілювати ще не вмію.
Дякую!
marchelloUA,
можешь попробовать карты по ссылкам отсюда:
http://edward17.github.io/startbootstrap-modern-business/navigators.html
(для Garmin - в самом низу)