Работает
http://195.138.92.34:6080/arcgis/rest/services
Проекция и смещение по прежнему неизвестны
Точнее, проекция известна - гугловская. А вон точка начала отсчета…
Может быть, нулевой тайл начинается с границ Украины?
Там тайли різних зумів по різному нарізані. Плюс всі тайли в jpeg, а крайні - png
Ось табла , у гугл і ОСМ в кожен новий зум збільшує квадрат вдвійчі, тут таке тільки між 2м і 3м, та 4-5 та 5-6 зумом. Впринципі 5й 6й зуми в саспланеті працюють, але географічно то - в країні Беліз (біля Гондураса).
Y X
1 2952 1658
2 14767 8295 5,002371274 5,003015682
3 29536 16592 2,000135437 2,000241109
4 73828 41486 2,499593716 2,50036162
5 147657 82975 2,000013545 2,000072314
6 295316 165952 2,000013545 2,000024104
Ще в першій версії я дивився то нарізка тайлів не така як в гугла. Так що навіть якщо взяти вірне зміщення - всерівно буде не так.
1-й зум соответствует 13-му:
Нулевой x-тайл 1-го зума находится в Атлантическом океане.
Спробував приблизно знайти правильний масштаб, вийшло ось що: Приблизно псевдо19 = гугло20зум, якщо 19=19 то взагалі на око видно що то не те.
Кадастр, псевдо 19й зум:
Гугл, 20й зум
Навіть якщо підібрати залежність Y/X від Z то нарізка крива.
По цьому лінку є роздільна здатність по зумам:
Level ID: 0
Resolution: 39.687579375158755
Level ID: 1
Resolution: 13.229193125052918
Level ID: 2
Resolution: 2.6458386250105836
Level ID: 3
Resolution: 1.3229193125052918
Level ID: 4
Resolution: 0.5291677250021167
Level ID: 5
Resolution: 0.26458386250105836
Level ID: 6
Resolution: 0.13229193125052918
Саспланета для Одеси показує по зумам наступне:
z10 210,53
z11 105,3
z12 52,65
z13 26,32
z14 13,16
z15 6,58
z16 3,29
z17 1,65
z18 0,82
z19 0,41
z20 0,21
z21 0,1
z22 0,05
Тобто співпадає тільки Level ID1
Ще мене насторожило от така строка
SPHEROID["WGS_1984",6378137.0,298.257223563]
Перше значення сфероїда - як у всіх, а от друге сильно занижине. У Гугл - 6378137, у Яндекса - 6356752. Тут же 298.26
Ще з оцим kmz Google Earth показує що Одеса таки десь біля 0/0 координат, що впринципі не вірно. Хоча в інших онлайнсервісах все наче на місцях. Відстань вимірюється там вірно.
Чи відповідає реперна сітка на сайті кадастру по факту на місцевості? як дізнатись координату реперної точки?
Або чи є відкалібровані треки по Одесі, чи чітко прив’язані гугло/бінго знимки?
Тут я був не в темі, в сас.планеті a і b параметри задаються, а в ArcGis там використане стиснення еліпсоїда 1/f. Тобто проекція на еліпсоїд така ж як і у Яндекса. Тільки нарізка тайлів як була не по зумам так і залишається.
В чейнджлоге нового JOSM 8677 написано:
нужно попробовать подключить в нём.
там дуже цікава проекція
EPSG::0
плюс координати кутів по WGS84
<ows:WGS84BoundingBox crs="urn:ogc:def:crs:OGC:2:84">
<ows:LowerCorner>-0.08983244145164707 -0.15374280727432968</ows:LowerCorner>
<ows:UpperCorner>0.07186546075158409 0.1537434385810337</ows:UpperCorner>
тобто то не Одеса - то Гвінейська затока
я тут подумав, якщо кругом в них рідними координатами є біля 0/0, то чому відстань правильно рахується? мало б на веб-морді відстань видавати більшу ніж насправді. Але я промірям потьомкінські сходи - однакова довжина шо в гуглі шо в кадастрі. Мо десь в іншому місці схована проекція і кути географічні?
Повернемось до наших… зображень
Як хто порадить прив’язати отриманий растр щоб вийшло супер точно? растр прийшлось поділити матрицею 5 на 5 вийшло 25 квадратів, бо дуууже все тормозило при перегляді. Так от треба знайти точки кутів цих шматків. По Х ясно що буде стале зміщення, а от по Y треба буде для кожного перетину шукати своє.
Питання: чим і як визначити точно координату того чи іншого місця?
Одесс-маперы помогите!
В Одессе есть такой курорт “Куяльник” там нет практически ничего, а сейчас там проживает не мало людей особенно инвалидов.
Можно вас попросить об одолжении, не могли бы вы разметить “Куяльник” а именно дорогу под мостом, тротуары и дома а POI я уже сам внесу если конечно вам не сложно.
В целом да! Только с мостом проблема, если поможете буду рад!
Спасибо, вот теперь можно и за мост двигать! Сегодня тротуары рисовать до переезда планирую.
Еще раз спасибо!
Буду рад пообщаться с вами 17 числа на встрече в 15:30 по Киеву.
Всю необходимую информацию об этом мероприятии вы можете узнать в теме OSM Украина в ZELO.
Україномовним відпочивальникам на Курорті Куяльник взагалі не раді? Бо, в тегах жодної української назви (((
Почему же, как раз наоборот, ещё как рады.
А что мешает зайти и повесить теги с Укр названиями вам? Будем рады. Главное детализация, а языковой вопрос это уже второстепенно, лично я детализацией местности и занимаюсь а кто-то другой может и теги с Укр названиями сделает.