Был использован алгоритм davies2006
http://www.cl.cam.ac.uk/~arb33/papers/DaviesBeresfordHopper-MapGeneration-IEEEPervasive2006.pdf
Cell size выбран в 2 метра. На большее не хватает оперативки.
Был использован алгоритм davies2006
http://www.cl.cam.ac.uk/~arb33/papers/DaviesBeresfordHopper-MapGeneration-IEEEPervasive2006.pdf
Cell size выбран в 2 метра. На большее не хватает оперативки.
А что это?
Что “это”?
В электротранспорте Одессы установлены GPS-трекеры. Основываясь на исторических данных GPS-треков, можно построить карту маршрутов.
Для преобразования сырых GPS-данных в набор точек и линий существует множество алгоритмов.
Описания не хватало, да.
По идее кроме самих маршрутов из треков можно вытащить и координаты остановок.
І як відрізнити світлофорний об’єкт з 0км/год від зупинки з 0км/год?
Наверное, разница в том, что на светофорах останавливаются не всегда, а как повезет. Если построить усредненную карту скоростей, должно быть заметно.
Відпочиваю у вас. Задоволений, приємо вражен. Трошки додав обєктів на карту.
Їхав по дійсно народній краті, OSM. Приїхав в пункт призначення своєчасно
Дякую ентузівстам та не байдужим до свого краю – от так й примаються рішення: як є карта як проїхати, то +5 до міста відопчинку.
До речі, їхав по OSMand
Градостроительный кадастр Одессы
http://ombk.odessa.ua/
Опорные точки, улицы, подробные планы территорий
Для одеситів - це просто казка. Ортофото - окрема розмова, любувався з півгодини. В аеропорту навіть номери стоянок видно, але самі фото доволі давняшні, на пероні ще AeroSvit стоїть. Не одесит, тому про дату можу судить тільки по “загальнодержавним” ознакам.
Ага. Для сравнения с Бинг и Гугл:
Как бы подключить это в JOSM?
http://213.227.232.41:6080/arcgis/rest/services/Aerofoto/MapServer/WMTS/1.0.0/WMTSCapabilities.xml
Здається в latest
щось вже повинно бути для WMTS
Что-то есть, но не распознает ни проекцию, ни тайлсеты.
Проголосуйте за это, пожалуйста:
https://josm.openstreetmap.de/ticket/11718
Мда, ортофотомапа Одеси - це щось надзвичайне)) Бачив подібну для Варшави. Везе ж маперам…
Це тільки Одеса в такій якості? Чи може є і для Білгород-Дністровського, який ми мапимо в рамках #ТЗ_22? http://tasks.openstreetmap.org.ua/project/13
Наскільки я зрозумів така мапа є для всієї України в держ.зем.агенстві, але кожен бере для своїх “проектів” свій масщтаб.
Так что, никто не знает в какой проекции снимки?
як варіант коли “дуже хочеться” можна SASом викачать всі тайли, навіть з не вірнимим зумами і прив'язкою, SAS
ом же склеїть то в декілька файлів і потім в глобалмаппері прив’язать до WGS84 і там же нарізать на тайли. Да буде пережим, але запрацює хоч якось
Схоже сервіс накрився
Видно кадастр Одеси був піднятий на домашньому компі…