цими вихідними їздив у похід з цими картами (Garmin). знайшов цікаву особливість: якщо поряд немає доріг, але є річка - навігатор веде по річці.
це особливість карт, чи я не правильно налаштував навігатор? (Etrex 30)
Сайт говорить, що дані за 17 липня - це не зовсім правда. Швидше за все, на сервері щось переїжджало і змінились дати файлів. Спробую сьогодні оновити конвертації
Доброго дня! Користуюсь навігатором Garmin Oregon 550, ця збірка на ньому промальовується з темнозеленим фоном, навіть якщо це не ліс. В сонячну погоду деяких доріг взагалі не видно. Можу викласти скріншоти. Чи є можливість змінити кольорову схему?
Затестив збірку на Garmin 62s - усе ОК. Вдень фон світлий, вночі темний (можна назвати темно-зеленим).
Бачив поміж налаштувань опції кольору фону, окремо для дня і ночі. Oregon в руках не тримав - можливо там щось подібне? Або може алгоритми визначення дня/ночі невірно працюють через некоректні параметри примусово виставленого часового поясу? Це все так - думки вслух.
В укр. картах від Kostik назви вулиць на обидвох інформаційних панелях відображаються російською, крім того при збільшенні від 20м до 5м назви вулиць на карті теж стають російськими, а при збільшенні 30+ назви українські. В чім проблема?
Дякую.