Відкотіть плз ченджсет https://www.openstreetmap.org/changeset/45012338
Кожній точці ченджсету проставлені теги building:levels=2 building=commercial на всьому, на річках, на дорогах…
http://nrenner.github.io/achavi/?changeset=45012338
откатил
только JOSM сильно ругался, надеюсь я ничего не попортил
Дякую. Прибрав всі застарілі помилки що були в окрузі.
Разве этих магазинов не существует, что их надо откатывать?
Тут, скорее, надо закинуть названия куда-то в official_name да и всё.
К самим объектам претензий нет, а вот названия больше похожи на свои личные метки, возможно для своей работы. И являются ли эти названия official_name - тоже под большим вопросом.
Я згоден з Rereader, стосовно правок цього користувача - об’єкти можна залишити, а назви або вилучити або перенести в notes=* або description=*
https://www.openstreetmap.org/changeset/45266293
Переніс name:ru в description, те що було в name але не було назвою - вилучив
Спасибо
Это один из бедных пользователей MAPS.ME. https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=54978
Там многие не могут разобраться, где ставится заметка для себя, а где редактируется общая карта.
Невинные жертвы. Достучатся до них очень трудно. Уведомлений по почте про сообщения они не читают.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=615741#p615741
http://www.openstreetmap.org/way/468270797#map=19/50.79791/29.44466 Попрохаю зазирнути у мої правки /нанесення прибацаних адрес/. Чи можна так робити
Будівля над сервіс виділ 7 - то є контора-офіс лісництва - пізніше додам тег шо характеризує дорогу як паркінґ
Масове видалення даних по Житомиру
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=45475861
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=45475822
https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.52444/30.23856 - проаналызуйте правки створювача памёятника Заріфі Алієвої / по справжньому має бути Заріфа Азіз кизи Алієва / . Фото пам’ятника присутнє в російськй локаціі Вікіпедіі https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5d/Ukraine_Irpen_2010._First_snow._Friendship_Park_Academician_Zafiry_Aliyev_4.jpg - тому я зробив висновок по тегу isnscriptionщо наносилось по план схемі - азербайджанська наприклад зрозуміло , шо відсутня а до чого у напису російська, якшо напис укр мовою?
скасуйте мій чендж 45668810 . Я випадково видалив поліґон /об’єднаної / громади , власноруч зробленої. Зачіпив- хоч створював інше в поруч
http://www.openstreetmap.org/way/278473893#map=17/50.11738/25.72247 - доношу д оголовних модераторів , що така попутана нелогічна нумерація то дійсно так. Я тут був особисто , переписав таблички тут вони у половини будинків потім звірив з земельним кадастром - все вірно. Ще у цій частитні Кпременця є звична справа коли є по три будинки з однаковою вулицею і номером. Доношу то - бо чи я незабаром поїду туди чт хто з місцевих наноситиме дубляж *- то так воно є . По основній вулиці номкер і дублюється в заїздах. А ще є тут шо хата гна 2 хода. Одна половина нормальний номер друга який сь умовний замість кв 1,2 чи індексами шоб розрізнити квартири.
Cкасуйте правки Сергія Дубика по місту Кременець
Він посилається на надолоні.
227773492- тут 1 дорога одночасово є двома вулиця ми - ліва сторона на карті є провулок Курчатова а права є вулиця Курчатова
мова йде про ділянку шо є вертикальною і в східному кінці під лісом
22878092 - ттут пан вгалі начудив
провулок укоротив і на провулок накинув вулицю Курчатова
Пан порушив правило основне - украв чужі помилки .
Bondar Bohdan,
- Я переглянув правки Сергія Дубика, вони цілком коректні. Те що ви написали не відповідає дійсності.
- nadoloni.com - проект на базі даних з OSM, звідти нічого вкрасти неможливо.
Прохання залишити як полігон Квінта https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.76549/29.24021
Не знаю як точки зору інструкцій , але тут іде 1 комерційна зона Квінта з адресою Грушевського 1Б
Хоч по земкадастру іде дві різні кадастрових ділянки. Є припущення , що міськрада пприйняла рішення , що 2 кадастрових ділянки об єднанні 1 адреса. Це якшо по інструкціях. Або шото намутено як “уважаємим людям” всупереч інструкціям. В Україні махінаціі з землею повселюдно .
https://www.openstreetmap.org/relation/3877582#map=11/51.0645/28.4601 проаналізуйте пакетний чеенч nyuriks
Вроде он ничего не поломал. Вполне законно wikipedia:lang=* формально меняет на wikipedia=lang:* там, где wikipedia отсутствовало.