Може комусь потрібні векторні межі сільських/селищних/міських рад? Можу надати в будь-якому форматі, навіть в OSM. Усього у нас в Україні майже 10,5 тис. таких рад, і тільки дуже невелика частина промальована. Хтось хоче зайнятися? Вектор робив сам.
Якими областями плануєте зайнятися? Конвертувати всю Україну за один раз не бачу сенсу.
Звичайно, що не секрет - це трассер із сайту http://atu.gki.com.ua/ua/map. Як вже писали, його треба буде редагувати по кадастру.
Як ви знаходите такі помилки? Розкажіть і мені, щоб самому не допускати їх.
А взагалі, конкретно у цьому місці помиляються також кадастр та вищезгаданий сайт. Ось накидав схемку.
Видно, що лінії кадастру по річці тут не проходять взагалі, хоча ця річка, очевидно, й має бути кордоном між двома населеними пунктами. Та сама ситуація із даними сайту atu.gki.com.ua.
Я з іншою метою - порівняти з існуючими осмоданими.
А взагалі потрібні кордони міст усієї України. Особисто я не готовий зараз витрачати час на додавання сільрад. Для повноти даних звісно було чудово мати це все в OSM, але, на мою думку, це далеко не пріорітетне завдання.
Ось міста і смт кордонів яких немає в осм: карта, список
Перевіряю відповідність КОАТУУ(перші 5 цифр) place-точок з КОАТУУ районів. Зараз близько 100 населених пунктів у чужих районах. Нещодавно помітив, що додалась ще одна точка.
Можу зробити цей валідатор публічним, було б тільки кому виправляти.
Червоні лінії кадастру дійсно поганої якості, але з зеленими лініями кварталів все ок.
Мої вектори для цього не підійдуть. Вони для того, щоб не малювати вручну основу, яку потім все рівно потрібно редагувати.
Я поки ще не займаюся такими глобальними питаннями :), та майже не вихожу за межі своєї області. Тому спробую зробити кордони міст з вашої таблички, які знаходяться поруч. (UPD: зробив перший номер з вашої таблички, місто Комсомольск. Перевірте, будь ласка:))
Зрозуміло. Було б непогано створити закріплену тему, в якій зібрати всі українські валідатори. І цей також :).
Як тоді пропонуєте зробити? Там або розрізати Нову Галещину потрібно (за кадастром), або проводити лінію по річці (наприклад, так робить Візіком та Вікімапія).
“Пастернака” я размечал именно в связке с Openplaques http://www.openstreetmap.org/node/3021202610
Сейчас, кстати, на Википедии идёт конкурс “Вики любит памятники” для Украины, так что есть шанс, что фотка нужной таблички появится в Wikimedia Commons. Это если нет возможности сфоткать самому.
Ще одне питання. Зустрівся з таким вперше…
Є музей-садиба відомого українського письменника http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87_%D0%9B%D0%B5%D1%81%D1%8C
У цій будівлі він народився і виріс.
Сама будівля розміщена на території приватного помешкання, хоча сам будинок належить сільській раді.
Питання незмінне: як правильно замапити?
Наперед дякую.
Розташування by Bing:
Фото таблички на будинку:
P.S. Не розумію чому хостинг картинок розвернув фотку. Вибачте.
Біжу ділитися приємною новиною. Здається, існує спосіб отримати частину топографічної підоснови свого міста у масштабі 2 метри (!) в міських радах безкоштовно в електронному варіанті. Як я вже казав, вони не забов’язані сканувати документи, проте вони забов’язані по закону надавати вже існуючі електронні документи при запиті. Тож якщо вони сканували якісь шматки цих планів для своєї внутрішньої роботи, то їх можна отримати й собі. Мій результат - центр міста в чудовій деталізації :D:
Як краще мапити полігони residential - кожен квартал окремим полігоном, чи великими мультиполігонами на пів-міста?
Дивлячись хто вам його надав та на яких умовах. В мене на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року.
Як малювати нерегульовані переходи у недозволеному місці та чи потрібно це взагалі робити? Люди там переходять роками, навіть газон перед дорогою не засаджений, щоб люди проходили. Але офіційно переходу нема.
Вообще “неофициальные” переходы отмечать нежелательно. Как вариант, если там натоптана тропинка, пересекающая дорогу, можно ее и в OSM с дорогой пересечь - получится “переход”, но без дополнительной маркировки highway=crossing (к примеру).