Дорогу створено до мене. Виправляю у вільний час невеликі неточності. Поки-що по робочому плану (який охоплює 80-80% всього району) до цього населеного пункту не дійшов. Межі села там необхідно правити (не відповідають даним сільської ради). Тоді і буду правити на “те як потрібно” )
Внимание. Если вы пришли в проект на уже нарисованную карту, то скорее всего объекты нарисованы по правильным координатам. Поэтому перед редактированием подвиньте подложку. НЕ ДВИГАЙТЕ ОБЪЕКТЫ ПОД СМЕЩЁННУЮ ПОДЛОЖКУ. В случае сомнений, смотрите GPS треки, или спрашивайте на форуме. Бинг регулярно обновляет карты, и подложка может сильно (или не сильно) “прыгать”.
Там практически не было смещения. По-этому можно оставить как было. Или передвинуть пару объектов - там практически ничего не нарисовано. Как хотите.
В даному населеному пункті немає так багато об’єктів, до того ж вони є далеко не точними, скоріш за все нанесені на основі фону MapBox, який немає детального масштабування, проте, часто, дуже добре “лягає” на GPS треки. Тому можете підкоректувати дані, окресливши будинок по даху та пересунувши потім його контур до фундаменту. Якщо ви використовуєте JOSM, рекомендую встановити собі втулок (додаток) “imagery_offset_db” (Меню: Правити-Налаштування-Налаштування доступних втулків-відмітити галочкою необхідний втулок-ОК-Перезавантажити.) Потім на верхній панелі з’явиться значок даного втулку, натиснувший який вам буде запропоновано вибрати вже раніше збережене зміщення фону іншими користувачами. Там на вас вже чекатиме зміщення даного знімку Bing)))
Скажіть будь-ласка як правильно позначати, якщо у вулиці є відгалуження або вулиці не є частиною однієї лінії позначити назву окремо,
чи створити звязок?
Ділянка: https://www.openstreetmap.org/#map=16/48.6747/25.3686
Незрозуміла ситуація із зміщенням підкладки. GPS-треки по автошляхам чудово співпадають із фоном Bingб проте ж/д явно зміщена. Що в такому випадку рахувати неправильним: треки чи уже нанесену залізницю?
Я б виправив залізницю.
Схоже, що її нанесли ще у 2008, причому невідомо по треку чи по знімку.
Але навіть якщо по треку то я б більше довіряв GPS-треку з автошляху, вони точніші за GPS-треки з поїзда, які зазвичай трохи зміщені в сторону.
Дане місце - це вже інший знімок, і його також потрібно зміщувати перед редагуванням. Тут ситуація така що один мапер малював по Mapbox, інший по Bing. Тому й досить суттєві розбіжності. Зараз виставлю фон БІнг біля водосховища, сподіваюсь ви встановили додаток, який я рекомендував.
Фон Бінг грішить в місцях де є пагорби або впадини. Також він не завжди пропорційний до інших знімків, тобто якщо Бінг і наприклад Мапбокс точно виставити скажімо в центрі Демидівки, де ідеально накладатимуться контури певної будівлі, і в той же час треки ідеально лягатимуть по автошляхах, то з віддаленням від центру, Мапбокс “залишатиметься на треках”, а Бінг буде дещо зміщуватися, і вже об’єкти на окраїні матимуть різне розташування. Так, власне, спостерігається в районі річки, яка протікає праворуч від Демидівки. Тому, пріоритет за центром міста, де зосереждено більше даних. А вже в більш віддалених населених пунктах треба знову підлаштовувати фон.
Щодо вище написаного “Внимание. Если вы пришли в проект на уже нарисованную карту, то скорее всего объекты нарисованы по правильным координатам.” Це так, але коли мова йде про міста, де багато даних, а там, де якийсь мапер намалював собі хатинку чи школу в незамапленому н.п. - це він міг зробити через браузер, без зміщення фону, або в тому ж JOSM’і не зміщував фон, використовував різні підкладки. Як наслідок різна позиція об’єктів. Таких проблемних місць, на жаль, вистачає по всюду. І в Києві, де здавалося б вже все намальовано, є такі місця де дороги проходять через цілі будинки ітд.
п.с. Встановив зміщення фону Бінг “Набережне” (з використанням втулку “imagery_offset_db”)