І ще на підтримку MapBox’а, пересвідчився за допомогою додатка OSMPad на Андроїді. З увімкненим GPS показує дуже точно місцезнаходження відносно даних, раніше нанесених з фону MapBox, які збігалися з треками. Правда місцевість була рівнинна і відсутність перешкод, як то багатоповерхівок, тому й треки були дуже точні.
А ось приклад http://www.openstreetmap.org/#map=16/47.9735/24.8249 як хтось малював дорогу точно по треку, але якщо глянути на знімок то дорога в даному місці не така вже й пряма як сам трек. В деяких місцях складається враження що трек записували рухаючись по річці, а по ньому нанесена дорога… Одним словом, в Карпатах OSM поки що краще не використовувати
Кто-то с аквапарками сталкивался? Прорисовывает ли рендер их? Полигон обозначил как leisure:water_park, указал имя на территории, при отправке ошибок не выдавало. На карте, отрисовался только паркинг http://www.openstreetmap.org/#map=17/46.44427/30.62217
Оффтоп так оффтоп
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=13481
Треки досі там є, довкола цього місця.
Оффтоп так оффтоп
Дуже, дуже дякую! Планерный клуб аэродром “Бузовая”
Когда-то очень заигрывался в “Кондор: Симулятор планера” Среди каньона полетать это сплошное удовольствие, хоть и графика там не очень. Это скорее не игра, а настоящий симулятор (мышкой вполне играбельно). Потом искал где в Украине есть и тогда не нашёл. Игра привязывается к порталу http://www.condor-club.eu/ А там уже соревнования по сети на дальность полёта, кубки и тд. Украинские планеристы там не последние)
Кто-то знает, почему не рендерит name, name:ru, … у аквапарка и нет иконки что это “аквапарк”? http://www.openstreetmap.org/#map=17/46.44360/30.62220
Кто-то знает, почему не рендерит name, name:ru, … у аквапарка и нет иконки что это “аквапарк”? http://www.openstreetmap.org/#map=17/46.44360/30.62220
name:ru нигде не рендерит, и это не только в Мапнике так. Просто name не показывает, потому что наверное нет у них правила для этого тега. Нужно писать pull-request, ждать 10 лет и они его добавят :D. Это же мапник. Поправьте меня, если я ошибаюсь.
Кроме того, как ты себе представляешь иконку, обозначающую аквапарк?
Кроме того, как ты себе представляешь иконку, обозначающую аквапарк?
Она уже есть в JOSMе
Это же мапник
mapsurfer тоже не рендерит
А навіщо вказувати назву міста в назві вулиці, в районі Аквапарку про який ведеться мова, а саме "Одесса, Ангарская улица? http://www.openstreetmap.org/#map=16/46.4540/30.6203 Більше того, є ж правило що name слід вказувати українською мовою…
А навіщо вказувати назву міста в назві вулиці, в районі Аквапарку про який ведеться мова, а саме "Одесса, Ангарская улица? http://www.openstreetmap.org/#map=16/46.4540/30.6203 Більше того, є ж правило що name слід вказувати українською мовою…
“Одесса” это название аквапарка
А как по-украински будет “Аквапарк”? Разве не “Аквапарк”?)
UPD: Ви про вулицю. Скоро пробiгся очима - не зрозумiв одразу
Якщо мова про name=Одесса, Ангарская улица шляху http://www.openstreetmap.org/way/160083790 , це звичайно ж, невірно.
Очевидно, автор правки - новачок, і не встиг ознайомитися із домовленостями: у нього всього 10 правок, усі двомісячної давності. Попробував та й закинув. Може він дійсно щось знає, а може просто побачив десь табличку в межах населеного пункту, позначив, а не звернув уваги, що вей виходить далеко за адмінкордон.
Треба виправляти. Але насторожує ще один момент: на Google Maps дорога називається зовсім інакше, “Об’їзна”. Гугломапи - не істина в останній інстанції, тому спочатку бажано сконтактувати з кимось зі знавців місцевості.
Спробував знайти таблички на знімках Street View - не знайшов.
Розташовані на тій дорозі автозаправки на сайті фірми адресовані як “Об’їзна дорога, XX кілометр”.
Как искать быстро последние правки и как выявлять “новеньких”? Какие схемы используют бородатые мапперы, при поиске горе-мапперов? Неплохо бы сделать тему (и закрепить), и объяснить принцип иерархии и правил “хорошего тона”, что бы человек желающий маппить, прочитав, быстро сориентировался и мог присматривать за своим регионом.
Как искать быстро последние правки и как выявлять “новеньких”?
Для моніторингу використовую RSS з сервісів:
- http://zverik.osm.rambler.ru/whodidit/
- http://www.itoworld.com/main - функціонал схожий, не так оперативно, трохи інакший формат відображення
Є й інші, напевне можна знайти якщо заглибитися в читання цього форуму.
как выявлять “новеньких”?
http://resultmaps.neis-one.org/newestosm.php?zoom=6&lat=48.88376&lon=31.64062&layers=0B0TFT
Але насторожує ще один момент: на Google Maps дорога називається зовсім інакше, “Об’їзна”. Гугломапи - не істина в останній інстанції, тому спочатку бажано сконтактувати з кимось зі знавців місцевості.
Я в ситуації коли потрібно щось виправити в незнайомій місцевості, дивлюсь що подає Візіком, Ґуґл, і карти Here. Here на мій погляд достовірніші ніж вище згадані сервіси, в тім на 100% теж не довіряю і тоді шукаю в контакті групу того чи іншого міста і пишу адміну або комусь з учасників. Вони то на місці знають напевне.
Які карти найсвіжіші? Bing? MapBox? Ортофотомапа 2012?
Вирішив трохи лісів намалювати, і стикнувся з місцем де є розбіжності. http://tools.geofabrik.de/mc/#15/48.7326/24.2923&num=4&mt0=mapnik&mt1=bing-satellite&mt2=google-satellite&mt3=bing-map В цьому місці на Бінг’у відсутня частина лісу, в той час як на знімках Ортофотомапа і Mapbox (а також ґуґл) в даному місці ліс присутній. Виходить що bing свіжіший? Адже деревину вже вирізали в даному місці. Бо ж, якщо ортофотомапа зроблена 2012 року а бінг фоткав раніше, то за кілька років не могли так швидко вирости дерева. Поправте мене якщо не так.
Гугл точно новее. Мапбокс как минимум не старее бинга, но точно старее гугла.
Лес мог вырасти за два года, почему нет
Вже визначився. В даному місці неподалік лісу будується школа (можливо вже збудована). Так от на Ортофотомапі і Мапбокс тільки розрито землю під фундамент, а на Bing вже є фундамент будівлі, то ж він і є найсвіжіший.
Виникає попередження про перетин водного і наземного шляхів. Не розумію у чому проблема. Частина дороги над струмком має тег bridge=yes.
Підкажіть будь-ласка, в чому помилка?
Наперед дякую.
Було б легше допомогти за наявності посилання на конфліктні об’єкти. Чи хоча б місце на мапі. Може на мосту нема тега layer=…, напр. layer=1 ?
Було б легше допомогти за наявності посилання на конфліктні об’єкти. Чи хоча б місце на мапі. Може на мосту нема тега layer=…, напр. layer=1 ?
Я просто не комітив (принцип: поки не вирішаться проблеми(попередження) - не записую).
Дякую, layer=1 все вирішило
Посилання на кусок карти де була проблема: https://www.openstreetmap.org/way/298533578