Komend vanaf de A6 rijdend over de Domineesweg willen wij naar Het Spijk 8. (Cameranu)
De routering laat ons bij de rotonde niet rechtaf slaan de Ensweg op en dan gelijk links Het Spijk, maar volgt de Domineesweg en geeft ter hoogte van Het Spijk 8 dat de bestemming is bereikt.
Parkeren in de berm en de sloot overzwemmen is een optie!
Routering gereden met Osmand en thuis getest met http://www.yournavigation.org/
Als ik de eindbestemming iets dichter bij de weg Het Spijk zet gaat de routering wel juist, maar precies op het huisnummer dan eindigd de navigatie aan de Domineesweg.
Dat zal komen omdat de adresnode dichter bij de Domineesweg ligt dan bij Het Spijk.
Het intekenen van een service wegen voor parkeerplaatsen rond de gebouwen op het industrieterrein zou dit probleem moeten oplossen.
Dit heeft niet met Openstreetmap te maken, maar het routeringsprogramma, de plaats van de adresnode, bij welke weg deze het dichtste ligt, dit is dus een interpretatie fout van het routeringsprogramma Osmand. De wegnaam en node. En zal binnen de Osmand community opgelost moeten worden.