Trochę źle się wyraziłem. Powinienem napisać, że po kliknięciu tej części przycisku “Edytuj”, na którym jest strzałka i wtedy wyświetla się lista.
Zresztą po kliknięciu części głównej przycisku (z tekstem “Edytuj”) też automatycznie otwiera się potlatch2.
Witam,
Po sobotnim spływie kajakowym nasunęło się pytanie: czy istnieje gdzieś strona umożliwiająca planowanie trasy wzdłuż rzek?
Szukałem, DuckDuckGo (ani ten drugi ;() nie pomagają!
Nawigacja to nie wiem czy akurat jest przydatna, aż tak dużo dróg wodnych nie ma. Kiedyś był router online oparty na silniku routino.
Bardziej taka mapa jest przydatna chyba w planowaniu podróży.
Warto zerknąć do Anglii czy Niemiec również.
Szczerze mówiąc, to bardziej jest tagowania pod łodzie czy barki niż kajaki, ale skoro łódź przepłynie to kajak tym bardziej.
W takim razie czy ktoś kto się na tym zna jest w stanie powiedzieć dlaczego przez Wrocław trasa nie jest kanałem żeglugowym? Wydaje mi się, że prowadzi przez jaz na zachód od zoo. https://pl.wikipedia.org/wiki/Jaz_Szczytniki
Sens jest taki, że pod budynkiem nie ma chodnika. Gdyby ktoś chciał liczyć powierzchnię chodników w innym razie miałby błędny wynik. Można wyobrazić sobie też render, gdzie nie ma w ogóle budynków, tylko same jezdnie i chodniki. Też obraz byłby błędny. Była tu gdzieś zresztą ostatnio dyskusja o wyspach na jeziorze.
Złożoność tego multipoligonu faktycznie można by zmniejszyć rozcinając go tu i ówdzie, ale zupełnie się tego chyba nie ominie.
PS. Podobny jest na wyspie na Rondzie Dmowskiego, a w ogóle żaden z tego chodnik. Widać znów komuś zależało na renderze.
@Cordylus Chyba musisz o to zapytać urzędu, bo nie wiadomo, czy to jest według nich materiał urzędowy. Można to ustalić sądownie, jak z Geoportalem, ale i tak zacząłbym od zwykłego zapytania.
@aappeexx W tym wypadku należy tę nazwę usunąć, ale gdyby to był np. “Wał przyjaźni”, to musiałby zostać jako część nazwy (bo samo “Przyjaźni” to za mało :)).