Hallo,
Dit is mijn eerste post hier.
Ik ben beginnend OpenStreetmapper, de voornaamste reden om dit te doen is dat ik mij stoorde aan de straten die fout zijn en ontbreken in mijn dorp (Lienden) en ik dit dus wil verbeteren.
Zo ontbrak er nog een hele woonwijk, waarvan ik zojuist de straten heb toegevoegd:
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/15621541
GPS-traces hiervan:
http://www.openstreetmap.org/user/koen_92/traces
Maar goed nu nog een klein probleempje met een naarbijgelegen weg, de ‘Adelsweg’:
http://www.openstreetmap.org/?lat=51.942688&lon=5.522749&zoom=18&layers=M
Vroeger was dit ook echt een weg. Echter, sinds er daaronder een woonwijk is gebouwd is deze weg gedegradeerd tot fiets/looppad.
Zo ziet de weg er nu uit (2 foto’s van beide kanten 1 gemaakt):
http://imageshack.us/photo/my-images/825/20130405144336.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/850/20130405144521.jpg/
En hier de GPS-trace (al is dat hier weinig relevant):
http://www.openstreetmap.org/user/koen_92/traces/1430653
Hoe moet die weg nu geclassificeerd worden? highway=‘onclassified’, zoals hij nu is is het zeker niet. Daar is de weg de klein voor en hij is autovrij.
Het is ook geen footway, cycleway of pedestrian volgens mij, want het is geen specifiek fiets- of voetpad.
Wie weet hoe dit moet?