Ik heb de OpenFietsMap (Benelux) geïnstalleerd. In MapSource heb ik deze kaart opgeroepen en een route uitgetekend.
Vervolgens heb ik de kaart en de route overgezet naar mijn Dakota 20.
Op mijn GPS heb ik de juiste kaart (OpenFietsMap) ingeschakeld.
Wanneer ik nu de route bekijk zie ik enkel één rechte lijn.
Wat moet ik doen om mijn route gedetaileerd te zien op op mijn GPS?
Sorry, maar ik ben echt nieuw op dit gebied.
Ik heb nu op “Ga” gedrukt en ik krijg dan volgende foutmelding: Routeberekeningsfout: kaarten hebben navigeerbare wegen in dit gebied.
Probeer eens tussen wat andere punten te routeren, misschien is ook de afstand te groot tussen de punten (de kaart kan alleen routeren over korte trajecten, max 20 km) , of er zitten fouten in de kaart waardoor de route niet berekend kan worden.
Het probleem is opgelost. Na de foutmelding heb ik de volledige kaart (OpenFietsMap) overgezet naar mijn GPS. Hiervoor zette ik enkel een deel van de kaart over.
Als ik nu op “Ga” druk zie ik de route in detail.
Ligfietser, bedankt voor de hulp.