междусобойчик, потому что людей, делавших хоть одну правку в полтавской области - 103 человека. порядка двадцати из них - люди делаювшие 1 правку
меньше ста правок у половины людей. всего 106385 точек. у Lindroid 36151 (46%)
при этом правки в виде обрисовки космоснимков у вас вызвали непонятные эмоции в ключе, что только олдскул и хардкор с объездом всех мест лично дает право на нарисовать элемент на карте
достаточно странная позиция для человека, который “популяризую OSM і долучаю максимум людей до нього” есть у вас желание продолжать обрисовку полтавы темпами, когда за три года остались непрорисованные ЖД пути магистрального узла - точно так же удачи, однако при все большем упоминании ОСМ в СМИ и переходе популярных сервисов на ОСМ карты сюда будут приходить люди. хотите вы этого или нет. этот ком УЖЕ запущен.
А на питання чим ви керуєтесь при виборі пріоритету доріг ви так і не відповіли.
Ваші емоції мені незрозумілі. Ніхто ж не проти ваших правок. Правте! Правте якомога більше! Але одне прохання - правте за узгодженою схемою. Що вам заважає так робити? Релігійні переконання? Політичні? Чому ваша рука не повернеться поставити на лінію highway=road, source=Bing?
Хоча якщо пріоритетом для вас є статистика (скажемо прямо - об’єм правок), а не якість - причини відкриваються.
Мені дуже шкода що ви не хочете бачити різниці між secondary-дорогою і службовим проїздом до Полтавської виправної колонії №64, яким користуються лише її персонал та дуже рідко (два рази - при заселенні та при звільненні) - контингент
Давайте привселюдно домовимось: якщо хоча б 50% ваших правок відповідатимуть дійсності, я забуду про OSM. Видалю свій акаунт і житиму щасливим життям. Повірте, ніякого профіту я з цього не маю.
Я ж вам в приватній переписці показував якість ваших зелених насаджень.
Ви самі визнали, що не знали про різницю між landuse=forest і natural=wood, і тим не менше продовжуєте без розбору позначати будь-що, що зеленіє на low-res Bing-знімках, як landuse=forest, хоча це не відповідає дійсності.
Поверх пустирів, поверх населених пунктів, поверх позначених раніше лісів (в два яруси?), із включенням в полігони лісів доріг, точок населених пунктів, таких віртуальних об’єктів як межі супутникового покриття… По-вашому це якісний маппінг?
Це не те, за що я готовий відмовитись від участі в проекті, далеко-далеко не те.
Вибачте, але ваші відповіді в стилі “сам дурак” - типовий троллінг, приєднуюсь у цьому до колег.
Да новые снимки просто ужасны. Многие места просто закрыты облаками. На многих ничего не понятно, всё серо-коричневое и сливается в одну массу. По виду, снимки - зимние, так как на реках отчетливо видно лед. Хорошо что не плохо прорисовал пригород ещё по старым снимкам. На новых там теперь облака. В городе тоже такой радости тоже хватает. Радует только, что рисовать уже особо нечего.
Здалося б сюди: http://www.openstreetmap.org/?relation=1751158 добавити нові області з BingHires. Я влітку трохи домалював, але самому, то непідйомна справа - великі площі, - кинув посередині(((
Hires від Bing - не однорідне поле. Це сукупність “клаптиків” з різними характеристиками (час зйомки, якість, зміщення), які місцями накладаються.
Тому об’єднувати їх в один мегаполігон не бачу сенса. Доречніше було б позначити hires саме такими окремими діляночками, які вже об’єднати відношенням.
В перспективі з цього можна було б скористатися. Наприклад, домовившись про відповідне тегування, заносити на “клаптики” зміщення. Тоді можна було б пофантазувати про плагін для JOSM, який зчитуватиме і автоматично виставлятиме це зміщення.
Думав було почати, але спостерігаючи як постійно проводяться якісь роботи - змінюється конфігурація та теги, як мої клаптики зникають і виростає щось грандіозне, знайшов цікавіші заняття, ну а раз ця тема спливла нагору - дарую цю фантазію
А для чого взагалі створено цей мультиполігон “Hires coverage of Bing in Ukraine”? Яке його застосування? Особисто мені він тільки заважає редагувати інші дані.
Війна війною, а OSM за розкладом
Прочитав про чергове оновлення супутникового покриття від Bing.
Зайшов перевірити, а на місці моєї рідної Полтави біла пляма, залишились самі лише древні low-res знімки:
Хочеться сподіватися, що це лише тимчасова відсутність старих знімків перед викочуванням значно свіжіших. Але якщо не дочекаюсь - чув, начебто можна кудись написати листа з проханням відновити попередні фото. У когось з колег є такий досвід? Можете поділитися? Бо місто замаплене далеко не на 100%.
Спробував подивитись на Бінг http://binged.it/1c6oSch Полтави - начебто все гарно. Але потім прибрав прапорець «show labels» в меню «Aerial» (http://binged.it/1c6pBdE) - і бачу те що й JOSMі :(. Щось Майкрософт не так «накрутив»
PS А ще, якщо в JOSM посовати мапу з/на HiRes то побачимо у правому нижньому куті як змінюються постачальники знімків. Там де HiRes - ДігіталГлоб
Залишив на http://www.bing.com/maps/ через “зворотній зв’язок” повідомлення про проблему зі знімками. Тепер треба чекати, може виправлять.
PS. Якщо ви помічаєте якісь погіршення на знімках (або відсутність якісних знімків; з’явились чи присутні хмари, викривлення об’єктів на знімках) заходьте на http://www.bing.com/maps/, шукайте потрібну вам місцевість і через “Зворотній зв’язок” надсилайте повідомлення про проблему, чи побажання з пропозиціями (звісно, англійською).